Як намалювати олівцем хом'яка. Як красиво намалювати дівчину поетапно.

Хом'ячок - це маленький кумедний звірок, з яким дуже люблять грати дорослі і діти. У тварини є типові для гризуна лапки, короткий хвостик, м'які тонкі вушка і пухкі щічки. Щоб весело провести час, намалюйте забавного хом'ячка разом з дітьми.
Вам знадобиться
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - аркуш паперу.
Інструкція
1
Візьміть простий олівець і аркуш паперу. Визначтеся з базовою формою малюнка і тонкими лініями намітьте основні контури хом'ячка. Розміри звірка зазвичай маленькі, близько 5-10 см в довжину. Знайдіть середину аркуша, трохи вище неї зобразите круглу голову.
2
Потім подумки розділіть верхній круг навпіл і визначте де знаходитимуться ніс, очі і рот, намітьте їх дрібними штрихами. Під першою окружністю намалюйте друге коло, верхня частина якого повинна заходити на голову - це буде тіло хом'ячка. Тулуб має бути набагато більше, ніж голова звірка.
3
Після того, як ви намалювали основні форми хом'ячка, почніть промальовувати деталі. На другий окружності симетрично зобразите кінцівки звірка. Посередині тулуба намітьте передні лапки, а задні намалюйте внизу тіла. Намагайтеся промальовувати кожен пальчик.
4
Далі прорисуйте два невеликих кола для очей, потім намітьте дві трикутні форми - це будуть вушка тварини. Зобразіть ніс, область навколо очей, додайте бакенбарди на мордочці хом'яка . Щічки тваринного постарайтеся зобразити у вигляді відвислих мішечків.
5
Легкими короткими і трохи закругленими штрихами намітьте хутро. Пам'ятайте що він у звірка дуже густий. Ластиком акуратно зітріть всі зайві лінії. Чіткіше прорисуйте ніс, очі, рот, вушка, лапки. Тонкими короткими лініями намітьте вуса і маленький хвостик.
6
Після того, як ви зробили ескіз, зробіть штрихування простим олівцем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3m7PN8e9gw8