Як краще облаштувати кімнату.

Житлові проблеми виникають у багатьох сімей і, коли з'являється своя, нехай і маленька, квартирка - це щастя! Відразу ж виникає бажання облаштувати її з максимальною користю і комфортом. Перш ніж купувати меблі, техніку і предмети інтер'єру, намалюйте план кімнати і спробуйте розпланувати розстановку всіх необхідних речей.
Вам знадобиться
  • - зручна багатофункціональна меблі.
Інструкція
1
Вам доведеться розділити площу кімнати на житлові зони, щоб оптимально використовувати кожен квадратний сантиметр. Оцініть свої можливості, чи зможете ви зробити перепланування. Об'єднайте житлову кімнату і кухню, щоб отримати просторе приміщення.
2
Щоб розділити простір на житлові зони, не користуйтеся суцільними стінками і перегородками. Можна взяти розсувні панелі, ширми або вертикальні жалюзі, які складаються. Площа вашої кімнати в такий спосіб не дробиться і залишається великою.
3
Якщо ви не можете об'єднати кухню і кімнату , збільште площа за рахунок лоджії. Утепліть зовнішню стіну. Прикріпіть мінеральну вату і зашейте її гіпсокартоном. Стеля лоджії можна просто побілити або зробити підвісною, а підлога - викласти керамічною плиткою або ламінатом.
4
Для поділу житлових зон використовуйте меблі: стелажі, кутові дивани, комоди, крісла-ліжка. Вся ваша меблі повинні бути функціональною або багатофункціональною. Вибирайте строгі моделі з мінімумом декоративних деталей, які тільки забирають дорогоцінні сантиметри простору.
5
Барна стійка відокремить кухню від вітальні і може послужити столом для сніданків. Якщо місця зовсім мало, не купуйте крісла, кутового дивана буде цілком достатньо. Вночі він послужить вам ліжком, а вдень місцем відпочинку перед телевізором.
6
Для прийому гостей використовуйте розкладний стіл, який може служити і вмістилищем різноманітних предметів в складеному стані. Ажурні стелажі на коліщатках дозволять вам в будь-яку хвилину перетворити простір кімнати.
7
Якщо в одній кімнаті вам потрібно розмістити і дитячу, використовуйте двосторонній стелаж з розділовою стінкою посередині. На одній стороні будуть знаходитися речі дитини, а на іншій - книги та сувеніри, що прикрашають вітальню. «Дитячу» половину полиць викрасьте в світлі соковиті тони, постеліть яскравий килимок перед ліжечком.
8
Фіранки на вікна вибирайте легкі світлі, можна використовувати жалюзі. Якщо будинок цегляний, використовуйте широке підвіконня як додаткову полицю або, трохи подовживши його, як письмовий стіл.