Як на комп'ютері створити креслення. Як зробити схему.

Конструкторська робота немислима без креслень . Їх можна креслити від руки, на це йде досить багато часу. Дану роботу можна значно полегшити, використовуючи спеціалізовані комп'ютерні програми.
Інструкція
1
При створенні креслень можна користуватися різними програмами, конкретний вибір залежить від того, в якій області ви працюєте і якого роду креслення вам потрібен. Однією з найвідоміших програм для комп'ютерного проектування є САПР AutoCAD. Дана програма дозволяє створювати проекти будь-якої складності, роздруковувати готові креслення. Вона підходить для переважної більшості проектних робіт, її останні версії підтримують 3D-моделювання.
2
Незважаючи на всі переваги AutoCAD, в деяких випадках конструктору потрібні більш спеціалізовані програми. Наприклад, якщо ви хочете створити креслення яхти, слід пошукати програми, створені спеціально для цих цілей. Вони допоможуть легко і швидко підготувати необхідні креслення, з їх допомогою ви зможете прорахувати специфічні суднобудівні завдання - наприклад, остійність майбутнього судна, його осадку і дифферент.
3
Для проектування яхт ви можете скористатися наступними спеціалізованими програмами: AutoShip, Rhinoceros, AutoYacht, CATIA, Freeship, CARENE. Всі ці програми можна знайти в інтернеті. Найкраще вони підходять для самодіяльних конструкторів, так як досить прості в освоєнні, дозволяють швидко прорахувати різні варіанти конструкції і створити робочі креслення. Можна використовувати і дуже хорошу програму 3D-моделювання КОМПАС, активно застосовувану в самих різних областях конструкторської діяльності.
4
Чудовими якостями володіє система автоматичного проектування SolidWorks. Вона дозволяє працювати з найскладнішими проектами, при цьому конструктор отримує можливість створювати твердотільні 3D-моделі деталей і вузлів розроблюваної конструкції. У цій програмі дуже приємно працювати, по готовій об'ємної деталі легко створюється робоче креслення. Гідність програми в тому, що при зміні компоновки вузлів або розмірів деталей залишилися розміри автоматично підганяються під новий варіант, що позбавляє конструктора від маси виснажливої роботи. SolidWorks, поряд з AutoCAD, є лідером на ринку автоматичних систем проектування.