Як наростити вії пучками. Як наростити вії пучками самостійно.

Нарощування накладних вій пучками прекрасно підходить для дівчат і жінок, якщо в їхньому житті намічається яке-небудь важлива подія, на якому необхідно виглядати чарівно, сяяти у всій красі. Технологія дуже проста і абсолютно безпечна для здоров'я. Нарощування вій - це прикріплення спеціальним клеєм до основи власних вій декількох пучків штучних. Вони ефектно обрамляють очі і роблять їх більш виразними.
Інструкція
1
Заздалегідь придбайте накладні вії в будь-якому магазині парфуму або в салоні краси. Купуйте такі пучки вій, які підходять саме вам. Виберіть ту довжину, яку б хотіли мати - короткі, середні і довгі. Відразу ж придбайте спеціальний гель, на який ви будете фіксувати накладні вії.
2
Якщо ви купили пучки однієї довжини, тоді після нарощування надайте їм потрібну форму за допомогою звичайних ножиць.
3
Так як ви використовуєте спеціальний гель на основі натуральних смол, то це дозволить вам не турбуватися про виникнення алергічних реакцій. Такі гелі надійно фіксують вії і залишаються абсолютно не помітними на ваших століттях.
4
При такому нарощуванні вій пучки приклеюйте до століть впритул з вашими віями. Перед початком вмийтеся, ретельно видаліть всі сліди косметики і знежирте повіки спеціальними засобами.
5
Наклеюйте пучки в строгій послідовності. Починайте з найкоротших (від куточка носа), потім використовуйте середні і довгі вії. Найкраще користуватися пінцетом для брів, тоді ви з легкістю захопіть пучок, злегка торкнетеся їм гелю і без особливих зусиль зафіксуєте його на своєму столітті. Не поспішайте, так як це справа не вимагає поспіху, щоб вії виглядали дуже красиво, рівно і природно.
6
Нарощені таким способом вії абсолютно не бояться перепадів температури, води і потрапляння прямих сонячних променів. Але не слід надалі наносити на повіки жирні креми, так як вони здатні зруйнувати складу гелю, на який наклеєні ваші пучки.
7
Зняти вії ви можете самостійно в домашніх умовах за допомогою звичайного оливкового масла або скористатися допомогою в салоні.
8
Для того щоб вії прослужили вам якомога довше, не слід відвідувати сауни і рекомендується спати виключно на спині.