Як набрати дівчині масу.

При наборі маси тіла існують певні правила. По-перше, щоб не просто погладшати від жирної і висококалорійної їжі, а саме збільшити обсяг м'язів, потрібно їсти білкові продукти. По-друге, формуючи нову фігуру, доведеться суміщати кардионагрузки і силові вправи.
Інструкція
1
Щоб набрати масу , збільште кількість білкової їжі, скоротивши споживання простих вуглеводів - хліба, картоплі, цукерок і т.д. Вибирайте продукти, багаті кальцієм - сир і молоко, і білками - курка, нежирна яловичина, баранина і т.д. Саме вони допоможуть наростити м'язову масу , не відкладаючи в жировому прошарку. Обов'язково вживайте в їжу клітковину - овочі і фрукти. Вони нормалізують травлення, не даючи застоюватися в організмі шкідливим речовинам.
2
Пийте не менше 2-2,5 літрів води в день. Така кількість рідини прискорює обмін речовин, викликаючи швидке розщеплення жирів і ріст м'язів. Крім того, вода виводить з організму шкідливу молочну кислоту, яка виробляється під час інтенсивних вправ.
3
Починайте заняття у фітнес-клубі з кардиотренажеров або танців і пілатесу. Це допоможе розігріти організм, підготувати його до силових навантажень. Відведіть на це 30-40 хвилин - цього часу цілком достатньо для розминки.
4
Переходьте до занять на силових тренажерах, поступово нарощуючи вагу обважнення. Буде краще, якщо на першому етапі вам допоможе досвідчений тренер. Разом з ним ви розберете, вправи на які групи м'язів вам потрібні обов'язково, а які збільшувати не потрібно. Крім того, він дасть поради, як правильно сидіти під час занять, як дихати, які рухи робити.
5
Вправи для збільшення м'язової маси можна робити і вдома. В інтернеті достатньо відеокурсів з докладним описом рухів, дихання і кількості підходів. Для цього зайдіть на www.youtube.com і в пошуковому полі вбийте, яке відео і вправи на які групи м'язів ви хочете подивитися. Портал видасть список роликів, під якими можна прочитати коментарі і вибрати відповідний курс.
Корисна порада
Якщо ви не прагнете стати чемпіонкою з бодібілдингу, не варто занадто сильно нарощувати м'язи. Просто створіть гарний рельєф тіла і підтримуйте його за допомогою регулярних тренувань.