Як вдома навчиться робити сальто. Як швидко навчитися сідати на шпагат.

Молоді хлопці, рівно як і дорослі чоловіки, ніколи не упустять відмінною можливості продемонструвати всім свої спортивні досягнення та вміння. Адже сила, гнучкість і спритність є обов'язковими характеристиками справжнього чоловіка. Так як же навчитися робити сальто в домашніх умовах? Зробити це дуже непросто, для цього вам буде потрібно певна підготовка і хороший наставник.
Вам знадобиться
  • - мат або ковдру (для страховки).
Інструкція
1
Якщо ви ніколи не займалися спортом, вам буде важко впоратися з поставленим завданням. Щоб навчитися робити сальто , ви повинні вміти володіти своїм тілом і мати добре розвинену координацію рухів. Якщо дані якості вам не дано природою, доведеться ретельно працювати над собою і розвивати їх.
2
Для початку ретельно розімніть, потрясіть руками і ногами. Потім спробуйте зробити звичайний перекид вперед: ноги повинні бути разом, руки перед собою, голову злегка підібгайте і кувиркнітесь. Можливо, з першого разу не вийде ідеально, тому потрібно багато тренуватися, щоб відмінно володіти своїм тілом і відчувати всю силу м'язів. Повторіть десять-п'ятнадцять перекидів.
3
Постеліть на підлогу мати (якщо такі є) або ковдру. Головне - це віра в свої сили і, звичайно ж, страховка. Виконувати переднє сальто слід з розбігу, перед безпосереднім поштовхом двома ногами підніміть руки. В момент поштовху руки йдуть вниз, виконується скрутка. В польоті намагайтеся якомога краще згрупуватися і підтягнути коліна до плечей. В угрупованні притисніть підборіддя до грудей, не зводите коліна - таким чином ви уникнете травмування особи колінами під час приземлення.
4
Сальто назад від стіни виконується з розбігу. Підбігши до стіни, поставте на її поверхню стопу і відразу відхиліться тому. Винесіть стегно вгору, тіло повинно прийняти перпендикулярне положення (щодо стіни). Негайно поставте другу ногу (недалеко від першої ноги) і зробіть невеликий крок від стінки. Для хорошої закрутки зробіть потужний мах руками назад.
5
Під час виконання сальто назад обов'язково відхиляйте голову назад - це сприяє хорошій розкрутці. Якщо не відхилити голову або недостатньо відхилити, можна впасти на шию. Приземлитеся на злегка зігнуті в колінах ноги, щоб не пошкодити колінні суглоби. Чи не знижуйте швидкість під час виконання сальто , розвивайте імпульс з розбігу.