Як написати резюме на дитину.

Резюме стає все популярнішим, і сьогодні цей документ просять надати не тільки здобувачів на певну посаду, а й батьків малюків. Наприклад, перед вступом до школи, на додаткові курси або для різних кастингів. Написати резюме власній дитині буде нескладно, якщо дотримати необхідні пункти в його змісті.
Інструкція
1
Почніть резюме з найпростіших, але необхідних його елементів. Вкажіть ім'я та прізвище, дату народження, кількість повних років. Напишіть адресу проживання. У дитячих резюме рекомендується вписувати дані про одного з батьків (прізвище, ім'я, по батькові та будь контактний телефон).
2
Опишіть підготовчий етап перед школою або іншим освітнім закладом. У цьому пункті варто вказати, чому ви навчили свого дитини, чи вміє він читати, писати. Напишіть всі навички, які отримало ваше дитя до надходження в даний заклад, це зіграє вам на руку при розгляді заявки.
3
Розкажіть про таланти малюка. Визначте, до чого у вашого дитини є схильності, і впишіть цю інформацію у відповідний пункт резюме. Наприклад, він добре танцює або співає, цікавиться літературою, займається спортом.
4
Виділіть головні якості дитини. Сюди варто вписувати тільки ті з них, які можуть позитивно вплинути на думку читаючих резюме. Наприклад, вкажіть уважність, цілеспрямованість, неконфліктність і комунікабельність, активний інтерес до навколишнього світу та інше. Але якщо резюме для освітнього закладу, правила змінюються. У цьому випадку вказуйте ті характеристики, які впливають на процес навчання: здатності до запам'ятовування, посидючість, темп діяльності, результативність роботи і так далі. Будьте чесні й відкриті, намагайтеся не приховувати важливі деталі.
5
Для резюме в школу або дитячий сад вам буде потрібно написати найважливіші відомості про стан здоров'я вашого дитини. Як часто він хворіє, чи має хронічні захворювання, чи схильний до застуд, і так далі.
Зверніть увагу
Якщо резюме складається для участі в кастингах, обов'язково прикріпляйте кілька фотографій до резюме дитини. Їх краще зробити у професійного фотографа. Крім цього, необхідно буде вказати дані про зовнішність: зріст, вага, колір волосся і очей.
Корисна порада
Резюме на дітей дошкільного віку має включати інформацію про навички самообслуговування (чи вміє самостійно їсти, умиватися, одягатися, розчісувати волосся і мити руки, прибирати свої речі).