Як робити amv-кліпи.

Аніме вже досить давно міцно увійшло в індустрію розваг. Не дивно, що після поширення даного виду анімації з'явилося і творчість фанатів у всьому своєму різноманітті. Прикладом такої творчості є AMV- кліпи , тобто ролики створені з фрагментів аніме. Такий вид Фанарт досить швидко став популярним, тому найбільш актуальним в мережі в цій області стає питання про створення таких відеокліпів.
Інструкція
1
Почніть створення ролика з ідеї, з того, про що ви хочете сказати своїм творінням. Сформульована основна думка вашого майбутнього кліпу набагато полегшить процес його створення. Деяким людям ідея приходять в процесі прослуховування улюбленої музики, так що візьміть це на замітку. Після визначення теми ролика подбайте про технічну складову. Для новачків підійде простий графічний редактор Windows Movie Maker. Він досить простий у застосуванні й мається майже на кожній ОС Windows. Однак за допомогою даної програми ви навряд чи створите шедевр. Тому задумайтеся про більш технологічному софте.
2
Оптимальним рішенням буде використання Sony Vegas або Adobe Premiere Pro. Скачайте їх за даними посиланнями: http://www.sonycreativesoftware.com/vegassoftware і http://www.adobe.com/ru/products/premiere.html. Не забувайте, що програми платні, і незареєстровані версії мають менший функціонал. Також для забезпечення більш якісної, професійної картинки вашого amv-кліпу скачайте утиліту Adobe After Effects, без якої неможливе створення різних спецефектів.
3
Також в ролі початкових кодів для відеокліпу використовуйте оригінальні, що рідко зустрічаються аніме-серіали і фільми, так як більшість amv-роликів створені з фрагментів дуже популярних прооізведеній (Naruto, наприклад). Те ж саме стосується і музичного супроводу. Не використовуйте банальні композиції, не бійтеся накладати вашу улюблену музику тільки, тому що вона не користується популярністю. Своїм роликом ви повинні показати свою грамотність і ерудованість, тому намагайтеся вийти за рамки пересічних кліпів, яких тисячі.
4
При створенні відеокліпу намагайтеся уникати дрібних, але помітних помилок. Одна з головних - розсинхронізація картинки і звуку. Також, що стосується звуку і відео, намагайтеся їх вдало скомбінувати, домагаючись того, що певний момент музичної композиції відповідав смисловим навантаженням відеоряду (наприклад, під динамічніші дії намагайтеся підбирати більш експресивну музику і т.д.).
Створення відеокліпу - справа нескладна, але воно вимагає послідовності дій. При створенні відеокліпу потрібно враховувати ряд нюансів і дотримуватися деяких правіл.Первое, що нам потрібно - це композиція. Бажаним буде присутність у композиції ритму або інший чіткої структури. Так буде легше монтувати кліп.
Інструкція
1
Вибираємо стиль. Нам потрібен один певний стиль, бо змішання стилів може заплутати глядача, збити його з пантелику і зіпсувати враження від нашого відеокліпу. Комбінувати стилі можна, тільки якщо ви володієте достатнім для цього майстерністю.
2
Для кожного гарного відеокліпу необхідна наявність плану, режисерського сценарію. Але сили свої слід оцінювати тверезо, щоб не вийшло такого, що у вас скінчиться матеріал для кліпу, коли він вже буде наполовину готовий.
3
Кілька слів про технологію. Велика частина професійних кліпів ґрунтуються на схемі паралельного монтажу. Тобто, у нас є кілька відеопотоків, що перетинаються і іноді перегукуються за змістом. Потоки можуть відрізнятися стилями, але без належного досвіду в кліпмейкерстві за це братися не варто.
4
Якщо ви новачок в справі створення відеокліпів, зробіть кліп на основі однієї опорної історії. Персонажі можна розташовувати як завгодно, головне тут, щоб опорна історія кліпу була працездатною. Це значить, що її можна буде показати в будь-який момент відеокліпа.Ми можемо знімати музикантів протягом всього кліпу, тоді опорна історія у нас буде добре в'язатися з кліпом. Але для перегляду такий кліп буде нуднуватий. Хоча, варто зауважити, що й такі кліпи можуть бути дуже хорошими.
5
Основа у нас готова. Тепер можна внести в опорну історію крапельку різноманітності. Зміна планів, деталировка, чорно-біла картинка, зйомка з рук - все способи тут хороші, якщо вони до місця.
6
За бажанням, можна ускладнити кліп паралельними монтажними історіями. Якщо опорна історія одна, можна і зовсім зробити окремий відеоряд, не показуючи музикантів. Можна зробити з відеокліпу навіть суцільний комікс з музикою. Тільки бажано, щоб наша мальована історія хоч якось перегукувалася з самою музикою або текстом пісні.
Корисна порада
Знімати відеокліп краще з декількох камер. А щоб при монтажі не виникло проблем із синхронізацією, знімати краще зі звуком.Теперь ви знаєте основи кліпмейкерства, можете приступати до роботи. Щасти вам роботи.