Як почистити будинок.

Кожна господиня хоче, щоб її будинок був найчистішим, затишним і красивим. Водночас мало хто дійсно любить займатися прибиранням - заняття це нудне, брудне, а головне, через деякий час все доводиться починати заново. Однак, якщо застосувати фантазію і правильний підхід, навіть генеральне прибирання може перетворитися з періодичного кошмару у вельми позитивна подія.
Вам знадобиться
  • ганчірки з натуральних тканин, губки, хімічні миючі засоби, швабра, відро, скребок для миття скла, гумові рукавички
Інструкція
1
Для того, щоб успішно почистити будинок і при цьому не впасти в депресію, придумано немало різних способів. В першу чергу це, звичайно ж, відповідний настрій. Як запевняють психологи, в основі будь-якого успіху завжди лежить правильна мотивація. Так, якщо спробувати подивитися на повсякденне прибирання не як на тяжку повинність, від якої неможливо позбутися, а як на один із способів зробити своє життя приємніше і комфортніше, багато чого буде виглядати інакше.
2
Перш ніж приступати до очищення будинок а, важливо запастися усіма необхідними засобами: ефективними миючими препаратами, належною кількістю ганчірок і губок, зручними інструментами і, звичайно ж, гумовими рукавичками. А так же приємною музикою для створення гарного настрою.
3
Якщо має серйозна прибирання зразок генеральної краще для неї виділити цілий вільний день і заздалегідь скласти план дій. Повномасштабну очистку квартири зазвичай починають з кімнат, потім переходять на ванну і туалет, а закінчують кухнею. Якщо ви не можете дозволити собі відразу витратити стільки часу або боїтеся втратити весь ентузіазм в середині процесу, краще розбити це глобальний захід на ряд дрібніших і розподілити їх по різних днях тижня. Такий підхід дозволить значно заощадити сили і в той же час ґрунтовно вичистити весь будинок за кілька днів.
4
Велику допомогу господарці може надати сучасна побутова техніка. Автоматичні пральні машини, миючі і звичайні пилососи, посу будинок Ойки - всі вони значно економлять ваш час і сили, тому не соромтеся використовувати ці прилади в повному обсязі.
5
Генеральну прибирання кімнат зазвичай починають з вікон і підвіконь, потім переходять до стін і меблів, а закінчують вже чищенням килимів і миттям підлоги. Такий алгоритм дозволяє більш раціонально розподілити зусилля. Для миття вікон краще використовувати спеціальні скребки та миючі засоби, тоді на стеклах не залишиться некрасивих розлучень. Стеля і стіни обмітали від пилу і дрібних павутинок шваброю, оберненої чистою тканиною. Поверхні меблів та електронної техніки протираються від пилу, квіти краще сполоснути під слабким душем або протерти вологою ганчірочкою. Перед тим як мити підлогу, його краще спочатку пропилососити або вимести віником.
6
У ванній кімнаті прибирання починається з миття дзеркала і полички для банних дрібниць. Використані рушники відправляються в прання. Потім переходять до чищення сантехніки та миття кахлю. Пол миється в найостаннішу чергу звичайно разом з кухонним і підлогою в передпокої.
7
Чистоту на кухні починають наводити з відновлення порядку в шафках і на полицях. Посуд і ємності з сипучими продуктами розставляються по своїх місцях. Потім настає черга плити, холодильника та іншої побутової техніки, яка вимагає протирання зовнішніх поверхонь. Кухонну раковину завжди слід мити в передостанню чергу, коли практично все вже прибрано і залишається тільки вимити підлогу. Якщо вичистити раковину раніше, вона може знову забруднитися під час подальшої прибирання та миття доведеться повторити - це не раціонально.
8
Завершальним етапом збирання завжди є миття підлог. Щоб результати були успішними, тут треба правильно підбирати ганчірки для швабри і використовувати відповідні миючі засоби. Хороший ефект дають сучасні швабри з насадкою з губки. Вони легко вбирають воду, без праці відтирають будь-які забруднення і не залишають після себе брудних розлучень.
Корисна порада
Якщо ви все ж вважаєте, що генеральне прибирання - це вам явно не під силу і абсолютно ні до чого, можливо дійсно не слід марно мучити себе і краще звернутися в одну з численних клінінгових компаній. Зрештою будь-яку справу переважніше довіряти професіоналам.