Як автоматично входити в інтернет.

Функція автоматичного підключення до інтернету при завантаженні ОС Windows може виявитися корисною, як і всі інші опції автоматизації. Рішення даної задачі не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Мережеві підключення» і викличте контекстне меню PPPoE-з'єднання кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і зніміть прапорець в рядку «Запитувати ім'я, пароль ...» групи «Параметри» в діалоговому вікні. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
2
Повторно викличте контекстне меню PPPoE-з'єднання кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Створити ярлик». Перемістіть створений ярлик в папку автозавантаження або поверніться в головне меню "Пуск" для альтенатівного методу налаштування автоматичного підключення.
3
Перейдіть в пункт «Усі програми» і розкрийте посилання «Стандартні». Розгорніть вузол «Службові» і виберіть розділ «Призначені завдання». Скористайтеся командою «Додати завдання» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK. Натисніть кнопку «Огляд» і виберіть пункт «Робочий стіл». Вкажіть створений ярлик на автоматичне підключення і застосуєте прапорець в рядку «При завантаженні комп'ютера» в новому діалоговому вікні диспетчера. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Далі» і надрукуйте свій пароль адміністратора комп'ютера в віконці запиту системи, Застосуйте збережені зміни, натиснувши кнопку OK.
4
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" для того, щоб змінити параметри відновлення з'єднання при обриві зв'язку в автоматичному режимі, і знову перейдіть в пункт "Панель управління». Розкрийте посилання «Мережеві підключення» і викличте контекстне меню PPPoE-з'єднання кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості» і застосуєте прапорець в рядку «Перезвонить при розриві зв'язку» групи «Параметри» в діалоговому вікні. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.