Як ICQ зареєструвати безкоштовно. зареєструвати icq безкоштовно.

У наш час можливістю віртуального спілкування нікого не здивуєш. Для здійснення такого роду діяльності досить лише мати на своєму комп'ютері одну з багатьох спеціалізованих програм, наприклад, ICQ. Однак крім наявності самої утиліти потрібно і наявність зареєстрованого аккаунта в цій системі, для отримання якого необхідно провести кілька нехитрих маніпуляцій в мережі.
Інструкція
1
Потрібно сказати, що процес отримання ICQ-аккаунта не представляє особливої складності, особливо якщо для цього ви використовуєте реєстрацію на офіційному сайті. Для початку перейдіть на цей сайт за посиланням https://www.icq.com/register/. В сторінці ви будете спостерігати анкету, яку необхідно заповнити власними даними. У самій першому рядку введіть ваше ім'я та прізвище, після чого не забудьте вказати підлогу. Також потрібно додати: при введенні адреси вашої електронної пошти використовуйте ваше реальне «мило», так як на нього надійде лист з підтвердженням.
2
Також не забудьте ввести складний пароль, тому що нерідкі випадки злому ICQ-акаунтів з досить простий захистом. При введенні використовуйте рядкові і заголовні букви, цифри й символи. Після цього продублюйте пароль. Також звертайте увагу на підказки, спливаючі поруч з полями, вони можуть допомогти. Потім введіть зображені на картинці цифри і символи для того, щоб підтвердити, що ви реальна людина. Натисніть на кнопку «Зареєструватися», і через пару хвилин на вашому електронному поштовому ящику виявиться лист з підтвердженням реєстрації.
3
після підтвердження отримання аккаунта вас перенаправляють на офіційний сайт ICQ, де запропонують завантажити останню версію icq-клієнта. В ролі аккаунта при запуску даної програми використовуйте адресу електронної пошти і пароль, вказаний при реєстрації. Також не забувайте, що реєстрація ICQ-аккаунта можлива безпосередньо з самого клієнта. Для цього завантажте програму, перейшовши за посиланням http://www.icq.com/ru.html або http://icq.rambler.ru/. Після чого натисніть на кнопку «Зареєструватися» і відтворіть раніше описані дії. Також в деяких випадках при реєстрації може знадобитися введення контрольного питання, який в подальшому може знадобитися при відновленні пароля, тому до введення в це поле поставтеся серйозно.