Як кріпити балдахін на тримач. Як встановити тримач для балдахіна в ліжечку.

Дитячі ліжечка з балдахіном затишні і ошатні. Пологи з легкого матеріалу несуть не тільки естетичну, але й практичну функцію, закриваючи сплячого малюка від світла і літаючих комах. Балдахіни продаються окремо або в комплекті з бортиками, продавці завжди пропонують придбати кронштейн, який без праці дозволить розташувати полог над ліжечком.
Вам знадобиться
  • - балдахін;
  • - кронштейн.
Інструкція
1
Підготуйте балдахін до використання. Виперіть його в теплій мильній воді, добре прополощіть. Пропрасуйте полог, розправивши верхні рюші і волани, для чого розв'яжіть бант і трохи ослабте кінці стрічок, які теж погладьте.
2
Розкладіть на підлозі металеві деталі кронштейна. В комплект повинні входити дві трубки, пряма й вигнута, кільце і два кріпильні механізму. Поєднавши трубки, визначте місце, де ви будете кріпити балдахін на тримач: на задній стінці або над узголів'ям ліжечка. Бокове кріплення дозволить накривати ліжечко повністю, балдахін над узголів'ям буде закривати тільки голову і плечі малюка.
3
Пряму штангу вставте в отвори на кріпленні. Прикладіть конструкцію до обраного місця на ліжечку, відрегулюйте висоту. Зафіксуйте штангу на стінці або узголів'я ліжечка. Вигнуту трубку і кільце поки не встановлюйте.
4
Розправте балдахін, знайдіть у верхній рюше кулиску і отвори, які зазвичай знаходяться з виворітного боку і закриті бантом, стрічкою або гумкою. Кріпити балдахін на тримач потрібно одночасно на дві половини кільця, починаючи з середини.
5
Поверніть балдахін передньою стороною до себе. Вільні кінці держателя заведіть з вивороту в куліскі і зберіть рюші на кільце. Виведіть кінці держателя з задньої сторони балдахіна так, щоб вони були накриті накидкою.
6
Вставте кільце в вигнуту трубку. Залишилося закріпити балдахін на тримач, який вже прикручений до ліжечка. Вирівняйте всі деталі, щоб кронштейн для балдахіна стояв рівно. При необхідності додатково відрегулюйте висоту конструкції.
7
Розправте полог над ліжечком, поправте рюші. Якщо все зроблено правильно, то балдахін накриває і бортики ліжечка, і кронштейн. Зауважте бант або залиште кінці стрічок вільними. Закінчите оформлення ліжечка бортиками, заправте ліжко.
Балдахін є не тільки предметом розкоші. Він несе практичне навантаження. Допомагає виділити простір усамітнення, затишку і спокою. Так само сприяє захисту сплячого від пилу, протягів, комах та інших незручностей.
Вам знадобиться
  • Проволка, металеве кільце, обруч або металеве кільце великого діаметру, стельовий крюк, тканина в тон, балдахін
Інструкція
1
Розділіть довжину окружності обруча на 4 (або 6, в залежності від діаметра кола) частин. Зробіть отвори в трубці обруча по зробленим розмітками. В отримані отвори закріпіть проволку потрібної довжини.
2
Решта кінці проволки скріпляєте між собою, прикріплюючи їх до малого металевого кільця. На цій проволками обруч буде кріпитися до стелі за допомогою малого металевого кільця.
3
Перш ніж закріпити вільні краї дроту на малому металевому кільці, проволку можна декорувати тканиною. Для цього вирізаєте з тканини, підібраною в тон балдахін, смужки, рівні довжині дротяних джгутів плюс 2 сантиметри. Кількість смужок відповідає кількості дротяних джгутів.
4
прострачивается на швейній машинці по довгому краю складені лицьовим боком всередину смужки. Вивертаєте їх на лицьову сторону. Нанизуєте їх на дротяні джгути. Вручну обробляєте краю декоративних смужок. Можна їх скріпити за допомогою клею. А можна нижні краї зафіксувати на обручі, обернувши його. Верхні зшити між собою в місці скріплення кінців проволоки.
5
Безпосередньо до самого обручу буде кріпиться балдахін. Способи кріплення можна вибрати різні. Наприклад, можна обшити обруч спеціальної швейної стрічкою вже з готовими петлями (відстань між петлями до 1 сантиметра). Тоді по верхньому краю балдахіна пришиваєте шторну стрічку і прісбаріваете балдахін до того моменту, коли ширина верхнього краю буде дорівнює довжині окружності обруча. Потім за допомогою шторних гачків прикріплюєте балдахін до обруча.
6
В потрібному місці на стелі прикріплюєте стельовий крюк. На цей гак вішаєте мале металеве кільце c підготовленої конструкцією кріплення балдахіна. Балдахін можете попередньо вже рівномірно розмістити по окружності обруча. А можете повісити його на прикріплену до стелі конструкцію, враховуючи місце розташування вертикальних країв балдахіна.