Як навчитися швидко писати від руки.

Незважаючи на широке поширення комп'ютерів, лист від руки - все ще необхідне вміння. І часто писати доводиться швидко, але це виходить не в кожного.
Інструкція
1
Пишіть в придатних для цього дії умовах. Писати швидко, зігнувшись і облокачіваясь на власні коліна, навряд чи вдавалося навіть найдосвідченішому писарю. Для того щоб виконувати написання тексту в швидкісному режимі, необхідно сидіти за столом, який буде походити вам по росту. Також потрібен стілець, обов'язково зі спинкою.
2
Займіть зручну позу. Сидіти потрібно з прямою спиною, спираючись на спинку стільця. Тримайте тіло прямо, стежте за тим, щоб голова і плечі перебували в рівному становищі (Не сутультесь). Стопи поставте на підлозі, стежте за тим, щоб коліна були зігнуті на дев'яносто градусів. Відстань між столом і грудьми має становити дві долоні.
3
Покладіть лист перед собою так, щоб його нижній лівий край опинився в центрі ваших грудей. Тобто папір повинна лежати трохи правіше вашого тулуба.
4
Підберіть ручку, яка буде вам підходити. Робиться це методом проб і помилок. Випробуйте в магазині канцтоварів кілька видів - різної товщини, форми, з різних матеріалів. Підберіть стрижень, який дозволить вам писати швидше (тонкий або товстий, в залежності від ваших уподобань).
5
Тримайте ручку правильно. Для швидкого письма тримайте ручку трьома пальцями так, щоб великий і вказівний її тримали, а лежала вона на середньому. Безіменний палець і мізинець залишаються трохи зігнутими, розслабленими і нерухомими. Чи не стискайте ручку, намагайтеся тримати її без особливих зусиль, не напружуючись.
6
Якщо ваша рука, незважаючи на правильне положення пальців, все одно втомлюється, можливо, вам потрібно тренувати її. Придбайте еспандер і займайтеся з ним по десять хвилин в день. Для дітей створена спеціальна «жуйка» для розвитку кисті руки .
Корисна порада
Дотримуйтеся цих простих правил, і техніка вашого листа від руки буде вдосконалюватися з кожним днем. Чим більше ви тренуєтеся, тим швидше навчитеся швидко виводити красиві літери і слова.
Якщо Ви мрієте навчитися швидко друкувати, завжди слід знати, з чого слід починати навчання. Всі люди, що набирають текст на клавіатурі комп'ютера, діляться на дві категорії: на тих, хто друкує двома або трьома пальцями, і тих, у кого в роботі задіяні всі десять пальців.

Грамотно і повноцінно працювати з клавіатурою можна тільки десятьма пальцями, і навчитися цьому може кожен. Швидко набирати двома або трьома пальцями неможливо - такий спосіб набору не тільки є менш швидкісним, а й часто призводить до різних захворювань суглобів. Тому першим кроком до вміння швидко друкувати завжди є освоєння десятипальцевого методу друку (його ще називають «сліпим методом»). Для цього достатньо придбати або завантажити будь клавіатурний тренажер, але пам'ятайте, що Вам знадобиться маса терпіння і посидючості. Після того, як Ви подужали цей перший крок, необхідно закріпити всі отримані навички. Для цього необхідно кожен день набирати не менше двох сторінок тексту - іноді для цього достатньо просто досить активно спілкуватися в чаті, на форумах або в ICQ. Необхідно домогтися відчуття легкості при наборі тексту - тобто відчути, що ваші руки автоматично роблять всі необхідні рухи. Якщо Ви успішно пройшли етап закріплення навичок, можна переходити до етапу набору швидкості. Для цього потрібно почати набирати невеликі прості тексти на час - при цьому тексти з кожним разом ускладнюються. У більшості випадків швидкість друку у людини падає, коли йому доводиться набирати довгі слова, цифри, а також пунктуаційні знаки або символи. Тому, щоб навчитися швидко друкувати, слід для початку відпрацювати процедуру набору символом і цифр, а потім вводити їх в тексти, які Ви набираєте на час. Вимірювати швидкість друку прийнято в символах на хвилину. Якщо ви набираєте 150-200 символів на хвилину - це нормальна швидкість, 250-300 символів на хвилину - висока швидкість набору, а якщо Ви можете набрати більше трьохсот символів в хвилину - це означає, що Ви вже вмієте набирати текст дуже швидко. Завжди є до чого прагнути - наприклад, один з недавніх світових рекордів склав 780 символів в хвилину.