Як включити диспетчер робочого столу.

ПК з віссю Windows має два основних диспетчера , які можуть знадобитися користувачеві - диспетчер задач, за допомогою якого можна регулювати процеси, і диспетчер вікон, завдяки якому користувачі Windows 7 Aero можуть налаштувати оформлення.
Вам знадобиться
  • - відеокарта, що підтримує Shader Model 2.0 і DirectX 9.0.
Інструкція
1
Увімкніть диспетчер вікон робочого столу в Windows 7 Aero. Натисніть на кнопку «Пуск» на панелі задач. Розкрийте розділ «Панель управління» і клацніть за назвою «Адміністрування».
2
Оберіть вузол «Служби» і далі знайдіть у списку службу «Диспетчер вікон робочого столу ». Перевірте її параметри запуску. У рядку «Стан» клікніть правою кнопкою миші навпроти служби та виберіть «Запустити» або «Включити».
3
Увімкніть диспетчер задач робочого столу за допомогою поєднання Ctrl + Alt + Del або Ctrl + Shift + Esc. Якщо на ваш ПК встановлена операційна система Windows 7, після натискання клавіш клікніть по рядку «Запустити диспетчер задач». Крім цього запустіть диспетчер задач за допомогою поєднання Win + R. Введіть в рядок taskmgr і натисніть «Ок».
4
Диспетчер завдань ви також можете знайти в папці C: WindowsSystem32 askmgr.exe. Замість диска C: ви можете надрукувати диск, на якому у вас розміщена папка Windows. Клікніть по файлу taskmgr.exe і натисніть Enter на клавіатурі.
5
Увімкніть диспетчер задач робочого столу за допомогою інструменту «Редактор реєстру». Натисніть на клавіатурі Win + R або ж клікніть по «Пуск» і зайдіть в діалог «Виконати». Після появи віконця Вдрукувати в полі «Відкрити» слово regedit і натисніть «Ок».
6
Знайдіть у розділі HKEY_CURRENT_USER? Software? Microsoft? Windows? CurrentVersion? Policies? System параметр REG_DWORD DisableTaskMgr і встановіть значення на 0 або зовсім видаліть параметр. Перезавантажте ПК, щоб зміни вступили в силу.
7
У тому випадку, якщо ваш ПК був заражений вірусом, включіть диспетчер задач за допомогою Win + R. В відкрилося вікно введіть gpedit.msc і натисніть «Ок». У діалоговому вікні «Групова політика» (в Windows 7 - «Редактор локальної та групової політики») натисніть на напис «Політика« Локальний комп'ютер »" та обравши «Конфігурація користувача». Виберіть вузол «Адміністративні можливості». Там натисніть на «Система» і потім на рядок «Можливості Ctrl + Alt + Del».
8
Двічі клікніть по рядку «Видалити диспетчер задач» лівою кнопкою миші. Якщо у вікні «Властивості: Видалити диспетчер задач» встановлена точка біля перемикача «Включено», переставте на «Не заданий» або «Відключений». Натисніть на кнопку «Застосувати» і потім «Ок». Для вступу змін в силу перезавантажте ПК або скрутіть всі вікна робочого столу поєднанням Win + D і натисніть F5. Після перезавантаження запуск диспетчера завдань стане можливим.