Як включити блокування на Ниві. включення швидкостей на ниві шевроле.

Якщо не вдається з першого разу включити блокування коліс на нормальної справної «Ниві», не впадайте у відчай. Механізм в порядку. Просто його використання вимагає певних знань і навичок.
Інструкція
1
Незважаючи на те, що включення блокування і включення передачі, по суті, однакові процеси, їх механізми розрізняються. Не намагайтеся включити блокування , коли машина стоїть. Якщо це у вас раптом вийде, вважайте себе улюбленцем долі - ви просто щасливчик. Тому що повний збіг зубів і пазів на блокуючої муфті - дуже рідкісна випадковість. При включенні передачі ви використовуєте зчеплення, і при легкому натисканні зуб обертового вала легко входить в нерухомий паз. А в механізмі блокування муфта і вихідний вал із зубчастим вінцем жорстко пов'язані через сателіти.
2
Щоб включити блокування на «Ниві», запустіть і прогрійте двигун. Увімкніть першу передачу і почніть рух. Якщо ви рухаєтеся по нормальній дорозі з твердим покриттям, прямолінійно, включення також не відбудеться. Передні і задні колеса проходять рівний шлях, що не примушує обертатися сателіти.
3
Продовжуючи рух, починайте обертати кермо вправо-вліво, одночасно натискаючи на рукоятку включення блокування. Передні і задні колеса стануть проходити різні відстані, сателіти почнуть обертатися, і вихідний вал повернеться по відношенню до муфти. Зуб знайде свій паз, і блокування включиться.
4
Як розблокувати також вимагає виконання певних дій. Справа в тому, що при русі з блокуванням коліс зуби в муфті і зубчастому вінці дуже сильно стискаються. Відбувається це завдяки несинхронно, наскільки вроздрай руху всіх коліс. Щоб послабити напругу, похитуйте рульове колесо, включите задню передачу. Трохи терпіння, і ручка подасться.
Зверніть увагу
Блокування легко включиться в разі, коли машина пробуксовує. Тоді сателіти обертаються, і зуб швидко знаходить своє місце.
Корисна порада
Блокування диференціала на «Ниві» - це засіб підвищення прохідності, а не збільшення динаміки розгону. Користуватися нею в звичайних умовах немає ніякого сенсу.