Як увійти в сітку.

Налагодження підключення по локальній мережі в ОС Windows версії 7 легко може бути здійснена користувачем без залучення додаткового програмного забезпечення. Стандартних засобів системи цілком достатньо.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Панель управління». Розкрийте посилання «Центр управління мережами і загальним доступом» і скористайтеся командою «Зміна параметрів адаптера» в лівій частині вікна програми. Викличте контекстне меню елемента «Підключення по локальній мережі" в діалоговому вікні кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості».
2
Зніміть прапорець в рядку «Клієнт для мереж Microsoft». Далі зніміть позначку в чекбоксі «Служба доступу до файлів і принтерів для мереж Microsoft». На закінчення зніміть прапорець в полі «Протокол Інтернету версії 6 (TCP/IPv6). Викличте контекстне меню рядка «Протокол Інтернету версії 6 (TCP/IPv6) кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт« Властивості ».
3
Перейдіть на вкладку «Загальні» в новому діалоговому вікні та застосуйте прапорці в рядках «Отримати IP-адресу автоматично" і "Отримати адресу DNS-сервера автоматично» (при автоматичному режимі підключення). Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
4
При ручному режимі підключення, застосуєте прапорець в рядку «Використовувати наступний IP-адреса» і введіть потрібні значення в відповідні поля цього розділу (дані надаються постачальником послуг). Потім відзначте чекбокс в поле «Використовувати наступні адреси DNS-серверів і надрукуйте 192.168.0.250 в рядку« DNS-сервер ». Залиште порожній рядок «Альтернативний DNS-сервер» і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
5
При виникненні проблем зі входом в локальну мережу, спробуйте розкрити головне меню «Пуск» і вказати команду «Завершення сеансу роботи». Підтвердіть виконання обраного дії в віконці запиту системи і здійсните повторний вхід під своїм обліковим записом.