Як відновити фари.

З часом передні фари автомобіля стають тьмяними, жовтіють і втрачають свою первісну прозорість. Відновити оптичні та естетичні властивості фар можна за допомогою відновника фар Headlight Lens Restorer від компанії Turtle Wax.
Вам знадобиться
  • - комплект Headlight Lens Restorer від компанії Turtle Wax;
  • - чиста бавовняна ганчір'я.
Інструкція
1
Для того щоб повернути первісний блиск фарам, ви можете звернутися в спеціалізований салон. Не так давно серед послуг з обслуговування автомобілів з'явилася нова - поліровка фар. Тут не тільки додадуть фарам елегантний первозданний вигляд, але й відновлять втрачені оптичні властивості. А це сприятливо вплине на якість світла, а значить, підвищить безпеку на дорогах.
2
Ви можете виконати роботи з відновлення втрачених якостей передніх фар самостійно. Для цього придбайте комплект Headlight Lens Restorer від компанії Turtle Wax. Комплект складається з: - трьох відновлюють затерли різної зернистості - від 1800 до 8000; - складу для очистки фар; - Зволожуючого спрею; - Засоби для захисту фар.
3
Вимийте фари . Щоб не пошкодити фарбу, оклейте прилеглу поверхню спеціальною стрічкою. Нанесіть на фари просвітляючий компаунд для лінз, використовуючи бавовняну ганчірку. Протріть всю поверхню фари , потім відполіруйте чистою ганчіркою.
4
Якщо дана операція не привела до потрібного результату, і якість фар і раніше незадовільний, продовжите операцію по відновленню. Дістаньте з комплекту зелену подушечку № 1, зволожите її спреєм і протирайте лінзу, поки не буде видалена нанесена суміш.
5
Виконайте ті ж операції з рештою затірками, дотримуючись нумерацію подушечок. Не забувайте бризкати спреєм на лінзу і зволожувати подушечки. Після закінчення шліфування протріть поверхню фар чистим рушником досуха. Нанесіть просвітляючий компаунт для лінз, протріть і відполіруйте чистою ганчіркою.
6
На закінчення надіньте на руку пластикову рукавичку з набору і протріть лінзи серветкою із захисним покриттям. Залиште фари на 24 години для повного висихання нанесеного складу. Засіб для захисту фар допоможе захистити лінзи від подальшого пожовтіння і вицвітання.
Зверніть увагу
Найчастіше причинами потускнения фар автомобіля стають дрібні відколи, дорожня бруд, а також вплив високих температур. Відвідування автомийок також несприятливо позначається на якості передніх фар.