Як в Excel змінити назву стовпців. чому не рапечативаются стовпчики з екселя.

Кожна комірка в програмі Microsoft Excel має певні координати. Стовпці таблиці позначені латинськими літерами, рядки - цифрами. Це дозволяє дуже швидко знайти потрібні дані, розташовані в осередку А6 або В8. Необхідність перейменувати стовпці виникає не дуже часто. Наприклад, користувач освоював програму, випадково поставив десь галочку - і замість латинських букв з'явилися цифри. Подібна проблема іноді виникає і при відкритті таблиці, зробленої на іншому комп'ютері.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з Microsoft Excel.
Інструкція
1
Позначення стовпців в Microsoft Excel тісно пов'язане з режимом відображення посилань. Посилання в даній програмі - це адреса комірки. Причиною того, що стовпчики виявилися перейменованими, якраз і є застосування іншого стилю для цих адрес. Головне в цій ситуації - не губитися, навіть якщо ви поки ще не дуже впевнено знаєте цю програму. Необхідно знайти зайву «пташку», яку інший користувач або навіть ви самі поставили не там, де потрібно. Якщо ви все-таки боїтеся зіпсувати документ, скопіюйте його під іншим назвою і експериментуйте з копією.
2
Відкрийте документ у програмі Microsoft Excel. У верхній частині екрану ви бачите головне меню. Інтерфейси більшості програм фірми Microsoft мають багато спільного. Освоївши одну, ви досить швидко навчитеся розбиратися і в інших. Знайдіть вкладку «Сервіс». Клацнувши по напису мишею, ви побачите перед собою меню, що випадає. Знайдіть рядок «Параметри». У деяких версіях програми ця функція називається «Параметри Excel».
3
Перед вами з'явиться віконце з деякою кількістю вкладок. Якщо у вас встановлена програма версії 2003, знайдіть вкладку «Загальні», а в ній - «Стиль посилань R1C1». У маленькому віконці ви побачите «пташку», яку потрібно зняти, і тоді всі стовпці отримають звичайні буквені імена.
4
У більш пізніх версіях Microsoft Excel порядок дій той же самий, але деякі функції називаються інакше. Точно так само, як і в попередньому випадку, увійдіть в «Сервіс» і відкрийте «Параметри». Замість вкладки «Загальні» знайдіть «Формули», а потім - «Стиль посилань R1C1». Приберіть «пташку».
Корисна порада
Якщо ви хочете поміняти назви стовпців на цифри, діяти потрібно в тому ж порядку, встановивши «галочку» в потрібному місці. Але подібна необхідність виникає досить рідко. Поміняти імена стовпців можна і за допомогою макросу, але лише в тому випадку, якщо ви вже дуже впевнено працюєте з цією програмою.