Як у пошті зберегти свої листи. бат збереження переписки.

Початківець користувач, щойно що оцінив переваги інтернету, дуже швидко входить у смак і заводить велике листування. Кількість отриманої кореспонденції зростає лавиноподібно, в результаті дійсно важливі листи можуть загубитися. Їх необхідно зберегти.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з підключенням до Інтернет;
  • - реєстрація на поштовому сервері;
  • - поштовий клієнт;
  • - текстовий редактор.
Інструкція
1
На зорі електронної пошти майже всі користувалися спеціальними поштовими клієнтами. Багато зберегли цю звичку й донині. Програми на зразок Outlook Express або The Bat дозволяє не тільки збирати кореспонденцію з усіх поштових серверів, якими ви користуєтеся, а й зберегти листи на свій комп'ютер.
2
Створіть папку для листів. Це можна зробити в будь-якому розділі жорсткого диска, але краще використовувати той, який не торкнеться, наприклад, перевстановлення системи. Це особливо актуально, якщо ви збираєтеся зберегти дійсно дуже важливі листи .
3
Відкрийте лист в поштовому клієнті. У верхньому меню програми знайдіть найпершу вкладку. В Outlook Express це «Файл», в The Bat - «Лист». Знайдіть функцію «Зберегти як». Якщо лист без вкладення, встаньте на відповідну строчку мишею. Перед вами з'явиться вікно, що пропонує вибрати місце, де ви хочете тримати свої важливі листи . Виберіть потрібний каталог і збережіть в потрібному форматі. В деяких клієнтах це може бути як поштовий, так і текстовий формат.
4
Вкладення краще зберегти окремо. Відповідна опція є в тій же вкладці. Для вкладень можна створити окрему папку або зберігати їх туди ж, куди і самі листи .
5
Якщо ви хочете зберегти своє власне відправлений лист, дійте точно таким же способом. Знайдіть зазначену вкладку, а в ній - пропозиція, що робити з вашим посланням.
6
При роботі з веб-інтерфейсом справа йде трохи інакше. Вкладення ви можете скачати точно так само, як і будь-який інший файл з Інтернету. Відкрийте лист з вкладенням через браузер. Де-небудь поруч з назвою вкладення (зазвичай під ним) ви знайдете посилання «Зберегти вкладення», «Завантажити» або що-небудь в цьому роді. Натисніть на неї. У вікні, виберіть каталог на своєму комп'ютері, призначений для подібних файлів, і збережіть те, що вам прислали. Дуже корисно буває перевірити вміст на віруси.
7
Що ж стосується самого тексту, то не завжди є можливість виділити потрібний лист із загальної маси, щоб зберегти його в окремій папці хоча б на сервері. Рамблер таку можливість надає, на більшості ж інших поштових серверів існує раз і назавжди певний набір папок. Тому важливу кореспонденцію найкраще тримати у себе на комп'ютері. Відкрийте лист. Виділіть текст. Встаньте мишею на виділений фрагмент і клацніть правою кнопкою. Виберіть опцію «Копіювати».
8
Відкрийте будь-який текстовий редактор. Вставте в нього те, що скопіювали в буфер. Збережіть документ під коротким, але зрозумілим назвою і в зручному для вас форматі.