Як збити масло з вершків.

На прилавках магазинів представлена продукція десятків виробників вершкового масла. Але проблема в тому, що вибрати справжнє досить складно: дуже часто під етикеткою ховається звичайний маргарин. Щоб бути впевненим у якості масла, можна зробити його самостійно.
Вам знадобиться
  • - 1 л жирних вершків;
  • - холодна вода;
  • - сіль;
  • - какао;
  • - апельсиновий сік або джем.
Інструкція
1
Для приготування вершкового масла візьміть жирні вершки, бажано сільські, зняті з коров'ячого молока. Якщо ж такі дістати важко, можна обійтися і магазинними жирністю 33-35%.
2
В деяких рецептах домашнього масла рекомендується готувати його з охолоджених вершків . Насправді, чим холодніше продукт, тим більше часу буде потрібно на збивання, тому для прискорення процесу краще взяти вершки кімнатної температури.
3
Домашнє масло можна отримати за допомогою міксера, веничка, лопатки або інших кухонних пристосувань. При використанні міксера відділяється в процесі збивання рідина може розприскуватися навколо. Щоб цього уникнути, візьміть миску об'ємом, тричі перевищують кількість вершків , влийте вершки, двічі оберніть її повністю харчовою плівкою і зробіть невеликі отвори для насадок міксера.
4
Основна технологія приготування масла полягає в наступному. Залийте вершки в чашу міксера і збивайте на малих обертах, поступово збільшуючи швидкість до найшвидшої. Коли маса розділиться на 2 субстанції - масло і пахту - процідіть його через дрібне сито, щоб рідина стекла. Кілька разів добре промийте вийшло масло водою, щоб вимити з нього залишки сколотин. Перемішайте масло силіконової лопаткою або шпателем до однорідної маси, додайте сіль і обіжміть руками.
5
Якщо вершки дуже жирні і густі, можна вимісити їх руками як тісто. Маслянка відділяється досить швидко, а весь процес займає не більше 10 хвилин.
6
Для збивання вершкового масла можна також скористатися звичайною пластиковою пляшкою об'ємом 1,5-2 літра: залийте 0,5-0,7 л вершків і енергійно струшуйте протягом 15-20 хвилин, потім процідіть через сито, промийте і обіжміть.
7
При збиванні орієнтуйтеся на колір продукту: чим желтее масло, тим вище його жирність.
8
Після промивання масла водою можна додати какао, апельсиновий сік, джем, зелень та інші інгредієнти на ваш смак.