Як відтворити текст голосом.

З моменту появи перших комп'ютерів їх творці думали над питанням, як навчити "розумну машину" говорити. Голосові програми з'явилися ще за часів комп'ютерів класу Sinclatr. Вони сприймали тільки латиницю, а російські слова вимовляли з помітним польським акцентом. Сучасний комп'ютер за допомогою спеціальної програми може відтворити текст , написаний практично будь-яким шрифтом і на будь-якій мові.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з текстовим редактором і виходом в інтернет;
  • - програма для відтворення тексту Digalo, Agent Reader, 2nd Speech Center і т.д
  • - звукова карта;
  • - відтворювальна система.
Інструкція
1
В деяких версіях Windows є вбудована програма для відтворення англійського текст а. Знайти її можна через меню "Пуск". Подальші дії залежать від версії Windows. Якщо у вас стоїть ХР, знайдіть опцію "Налаштування", а в ній - "Панель управління". У відповідній вкладці ви й знайдете потрібну вам функцію "Мова".
2
В Windows 7 шлях буде трохи іншим, хоча й схожим. Теж натисніть кнопку "Пуск", після чого відразу зайдіть в "Панель управління". Далі шукайте "Спеціальні можливості", а потім - "Розпізнавання мови". Розгляньте панель і знайдіть на ній функцію "Перетворення текст а в мову". Це саме те, що вам потрібно.
3
Випробуйте голос. Для цього у вбудованій програмі є спеціальне віконечко, в яке і потрібно вписати невеликої текст . Віконце ви знайдете відразу за пропозицією "Використовувати наступний текст для проби голосу". Натисніть на "Пробу голоси" і послухайте, що вийшло. В деяких версіях Windows є можливість вибирати голос, найбільш приємний вашому слуху.
4
Вбудована програма може читати російську текст , але написаний транслитом. Це досить незручно. Крім того, можливість відтворювати голосом текст передбачена не у всіх версіях операційної системи. Тому виберіть що-небудь інше, благо програм зараз багато, і деякі можуть навіть перетворювати великий текст в аудіокнигу. Виберіть програму з підходящими системними вимогами. Врахуйте і те, якою мовою може бути написаний текст . Це зазвичай вказується в описі програмного забезпечення.
5
Скачайте програму і встановіть її на комп'ютер. Як правило, такі програми запускаються за стандартною схемою і займають не дуже багато місця. Інтерфейси у них, зрозуміло, різні, але принцип роботи приблизно однаковий. Текст потрібно вставити в спеціальне віконце. Іноді його досить просто скопіювати в буфер і натиснути на відтворення.
6
Відтворити текст голосом можна і через браузер, яким ви користуєтеся для роботи в Інтернеті. Вийдіть в пошуковик Google. Перевірте адресу у верхньому рядку - там повинно стояти google.ru. Над рядком пошуку ви побачите різні посилання - "Картинки", "Відео" і т.п. Вам потрібна та, на якій написано "Ще". Встаньте на нее.Перед вами з'явиться список можливостей, які надає цей пошуковий сервіс. Серед них є й "Перекладач". Відкрийте його. Перед вами з'являться 2 великих вікна і віконце поменше, в якому потрібно виставити мову з запропонованого списку. У ліве велике вікно введіть текст . У нижній частині цього вікна ви побачите іконку з граммофончком, яка якраз і означає відтворення текст а.