Як отримати шенгенську візу самостійно.

Шенгенська віза може бути отримана в в 24 країни. Це Австрія, Бельгія, Німеччина, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Фінляндія, Франція, Швеція, Угорщина, Латвія, Литва, Польща, Словаччина, Словенія, Чехія, Естонія, Мальта, Швейцарія . Маючи візу на в'їзд в одну з цих країн, можна відвідати також будь-яка держава зі списку. Шенгенську візу багато оформляють в турагентстві, але цілком можливо отримати її самостійно.
Інструкція
1
Щоб оформити шенгенську візу , потрібно для початку зібрати цілий список документів. Приготуйте закордонний паспорт (він повинен бути дійсний не менше трьох місяців до закінчення поїздки). Також приготуйте старий паспорт Краще, якщо в ньому будуть візи. Знадобляться 3 матові кольорові фотографії 3,5х4,5 см, а також довідка з метсо роботи на бланку організації, яка містить печатку і підпис начальника. У цій довідці має бути вказано, яку посаду ви займаєте, яка ваша зарплата і стаж, адреса і телефон організації. Також не забудьте приготувати копію та оригінал трудової книжки або свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця або фірми. Не обійтися без фінансової гарантії поїздки - не менше 50 євро на добу. Такою гарантією може стати кредитна карта або виписка з банківського рахунку. Знадобиться ксерокопія всіх сторінок звичайного паспорта та паперу, з яких буде видно, що ви прив'язані до Росії: свідоцтво про власність на квартиру, свідоцтво про шлюб, про народження дітей тощо.
2
Коли вищеперелічені документи будуть готові, потрібно забронювати готель або отримати запрошення від приймаючої сторони. Такі підтвердження (бронь або запрошення) також знадобляться для отримання шенгенської візи. Забронюйте і квитки туди-назад: їх теж потрібно буде надати.
3
Оформіть медичний страховий поліс на весь час перебування в країнах шенгенської зони. Він повинен бути без франшизи і на суму премії не менше 30 000 євро. Тепер можна скачати на сайті посольства або консульства потрібної країни спеціальну анкету і заповнити її англійською мовою або мовою тієї країни, куди ви отримуєте візу .
4
Після цього запишіться на прийом до відповідних посольство, консульство або візовий центр. Якщо ні попереднього запису, можна прийти самостійно і відстояти в черзі. З собою треба мати всі необхідні документи, фото, анкету і поліс. Коли ви здасте все це, вас попросять заплатітьконсульскій збір, а іноді ще сервісний збір. Тепер залишається чекати, чи дадуть вам візу . Зазвичай при дотриманні всіх умов проблем не виникає.