Як зняти пароль з флешки. дисковод дуже довго читає диски.

Власники флеш-карт часто стикаються з такою проблемою, як блокування USB-флешок. Доступ до даних обмежується тільки у разі забезпечення безпеки файлів, а також з метою їх захисту від інших різних дій. Тому важливо вміти знаходити різні шляхи вирішення проблем.
Інструкція
1
Збій файлової системи може відбутися в будь-яку хвилину з різних причин, але найчастіше через неправильне завершення роботи знімного пристрою. Для того щоб вирішити виниклу проблему, необхідно використовувати функцію «Безпечне вилучення».
2
Останнім часом накопичувачі забезпечуються спеціальним захистом. Це значно полегшить завдання пошуку вирішення проблеми. Так, збоку можна виявити невелику кнопку, яка забезпечує включення або виключення блокування даних USB- флешки . У разі якщо захист буде включена, на моніторі комп'ютера з'явиться повідомлення про те, що диск захищений від запису. У цьому випадку забороняється записувати, копіювати або переміщати файли. Для вирішення цієї проблеми необхідно натиснути на кнопку збоку. Після виконання цих дій вона повинна запрацювати у звичайному режимі.
3
Можна зняти пароль з флешки , просто перейменувавши її. Для цього необхідно натиснути на значок «Мій комп'ютер», який знаходиться на робочому столі. Далі потрібно вибрати рядок «Властивості» і перейменувати накопичувач у вкладці «Загальні».
4
Після зміни імені USB- флешки її необхідно витягти з комп'ютера за допомогою функції «Безпечний вихід» і повторно вставити.
5
Обов'язково потрібно перевіряти накопичувач на наявність помилок за допомогою дефрагментації диска. При виконанні цієї процедури дані не постраждають. Для виконання цієї дії необхідно на моніторі комп'ютера вибрати меню «Сервис» і натиснути на функцію «Дефрагментація диска». Це дозволить оптимізувати та покращити працездатність знімного носія.