Як на телефон Samsung встановити Opera. Як встановити opera на телефон samsung.

Вбудований браузер стільникового телефону Samsung має досить мізерним набором функцій. Поліпшити сумісність апарату з сучасними сайтами можна, встановивши на нього браузер Opera Mini. Для цього потрібно, щоб у телефоні була підтримка стандарту J2ME.
Інструкція
1
Перевірте, яка точка доступу (APN) встановлена в настройках мобільного інтернету на вашому телефоні. Для цього спочатку запустіть вбудований браузер: «Додатки» - «Браузер». Потім в меню оберіть пункт «Налаштування» - «Профілі з'єднання».
2
Виберіть перший з профілів і знайдіть поле «Точка доступу». В неї повинно бути вписано internet.mts.ru, якщо ви користуєтеся послугами оператора МТС, або internet.beeline.ru, якщо ви - абонент Білайну, або просто internet, якщо ви підключені до Мегафону. Виявивши, що назва точки доступу починається не з internet, а з wap, зателефонуйте в службу підтримки оператора і попросіть вислати SMS-повідомлення з правильними налаштуваннями. Повідомте не тільки назва виробника апарату (Samsung), а й точний номер моделі. Також запитаєте у консультанта вартість послуги безлімітного доступу до інтернету. Якщо вона вас влаштує, підключіть цю послугу. Існує також більш дешева послуга, при використанні якої не тарифікується тільки трафік, створюваний браузера Opera Mini. Але тоді скачування файлів оплачуватиметься в звичайному порядку, навіть якщо воно здійснюється цим браузером.
3
Коли повідомлення прийде, відкрийте його, після чого введіть код 1234, а якщо він не підійде - 12345. Після цього знову перевірте правильність настройки точки доступу.
4
Вимкніть і знову ввімкніть телефон. Знову запустіть вбудований браузер, після чого перейдіть на наступний сайт: http://m.opera.com. Модель вашого апарата буде визначена автоматично, в іншому випадку вкажіть її вручну. Перейдіть по посиланню для скачування і, коли воно закінчиться, закрийте вбудований браузер.
5
Зайдіть в папки меню «Ігри» і «Додатки». Значок браузера Opera Mini виявиться в одній з них. Запустіть його і приступите до роботи в інтернеті.
6
Для телефонів Samsung на платформі Android доступні версії браузерів Opera Mini і Opera Mobile, які не потребують «прошарку» у вигляді інтерпретатора Java. Вони працюють помітно швидше звичайних. Якщо ж апарат працює на платформі Bada, доведеться встановити версію браузера, призначеного для J2ME - в Bada передбачена зворотна сумісність з цим стандартом.
Opera mini для мобільних телефонів є гарною альтернативою вбудованому браузеру, а з появою спеціальних пропозицій від провідних операторів, може бути ще й засобом значної економії інтернет-трафіку.
Інструкція
1
Встановити Opera можна як за допомогою комп'ютера, так і безпосередньо з телефону. Якщо вам відомий спосіб підключення вашої моделі телефону до комп'ютера, можете завантажити Opera на свій комп'ютер, а потім перенести додаток в мобільник.
2
Для завантаження за допомогою комп'ютера зайдіть на офіційний сайт Opera за адресою www.opera.com і відкрийте розділ «Браузери» - «Opera для телефонів ». Клацніть посилання «Завантажити», а потім «Завантаження через ПК». Вам буде запропоновано вибрати модель свого мобільного телефону і завантажити інсталяційний файл. Скачайте файл на комп'ютер, а потім встановіть його в телефоні.
3
Якщо ви не впевнені, що у вас вийде установка через комп'ютер, вам потрібно набрати в стандартному браузері вашого телефону адресу www.opera.com. Сервер автоматично визначить не тільки, що ви зайшли на сайт з телефону, але і відразу ж запропонує завантажити Opera, призначену саме для вашої моделі телефону. Вам залишиться тільки погодитися на пропозицію завантаження і установки Opera mini в ваш телефон.