Як наносити віск на автомобіль. Як правильно наносити віск на машину.

Полірування кузова автомобіля дозволить йому довгий час зберігати свій первозданний вигляд, а поверхні бути захищеною від згубного впливу води, пилу і ультрафіолетових променів. З цілого ряду автомобільної косметики, покликаної захищати кузов і надавати йому блиск, найбільш популярні засоби на основі воску.
Вам знадобиться
  • - губка
  • - бавовняна тканина
  • - воскової буфер
Інструкція
1
Щоб процес полірування дав хороший результат, необхідно правильно підібрати віск. Як і більшість засобів автокосметики, він може бути виготовлений як на основі синтетики, так і на натуральній основі. Засіб у вигляді аерозолю і кольоровий віск виготовляється в основному з синтетичних полімерів.
2
Зверніть увагу на ціну засобу. Дешевий віск, куплений на автомобільному базарі, дуже швидко втрачає свої властивості, вимагаючи більш частого застосування. До того ж він може містити абразивні матеріали, дія яких негативно позначиться на лакофарбовому покритті автомобіля.
3
Після того як ви вибрали засіб для полірування, підготуйте до цієї процедури свій автомобіль. Добре вимийте його, потім протріть м'якою тканиною і дайте висохнути. Візьміть губку або бавовняну тканину, змочіть її і потім занурте в віск так, щоб захопити невелика його кількість. Надлишок воску може виявитися суттєвою перешкодою при полировании, так як потрібно буде докласти чимало старань для його акуратного видалення.
4
Натирайте автомобіль, виконуючи руху тканиною тільки по прямій лінії вгору - вниз або вправо - вліво. Уникайте натирання кузова круговими рухами, оскільки це знижує ефект покриваності воску.
5
Зробіть в роботі перерву, щоб переконатися у відсутності розлучень. Потім нанесіть ще шар воску. Коли засіб почне застигати, воно придбає вид непрозорою димки - саме час видалити надлишки. Використовуйте для цього махрову тканину.
6
Спростити роботу з воском дозволить електронний воскової буфер. Розподіліть в ньому віск і почніть повільно переміщати його по оброблюваної поверхні. Не робіть різких рухів, пересувайте пристрій дуже плавно. Буфер буде наносити віск, а вам належить стежити за повним захопленням площі.
7
Дайте воску підсохнути. Для його видалення накладіть на буфер тканину і проведіть їм по всій поверхні. Ознака якісного покриття - утворення кульок води при попаданні її на вощену поверхню.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RODegoM7CtI