Як можна виписати дітей з неприватизованій квартири.

Місцем проживання неповнолітніх дітей вважається місце постійної або тимчасової реєстрації батьків, опікунів або законних представників. Виписати дітей з неприватизованій квартири можна на підставі постанови Уряду №713 в територіальній міграційній службі або через суд.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - паспорт;
  • - свідоцтво про народження;
  • - нотаріальна довіреність;
  • - постанова суду.
Інструкція
1
Якщо батьки, опікуни чи законні представники неповнолітніх дітей міняють місце проживання і знімаються з реєстраційного обліку, вони зобов'язані виписати неповнолітніх громадян, звернувшись до територіального Управління Федеральної міграційної служби із заявою, своїм паспортом і зі свідоцтвом про народження дитини.
2
Батьки, опікуни чи законні представники можуть змінити місце проживання, звернутися в територіальну міграційну службу із заявою про реєстрацію за новою адресою. Представники міграційної служби зроблять письмовий запит за старою адресою про зняття громадян з реєстраційного обліку та вироблять прописку зазначених громадян та їх неповнолітніх дітей за новою адресою.
3
Неповнолітніх дітей можна виписати з неприватизованій квартири на підставі довіреності, виданої батьками, опікунами чи законними представниками. Для цього потрібно звернутися в територіальну міграційну службу із заявою, паспортом довіреної особи, нотаріальною довіреністю і свідоцтвом про народження неповнолітнього.
4
Діти мають право поряд з дорослими членами сім'ї брати участь у приватизації муніципального житла. Якщо дитину виписали, а квартиру приватизували, батьки, опікуни чи законні представники мають право повідомити про порушення прав дітей в органи і опіки та піклування, а потім звернутися з позовною заявою до суду про відновлення прав неповнолітніх громадян. Тому якщо квартира неприватизована, але отримувала її сім'я разом з неповнолітніми дітьми, необхідно отримати постанову органів опіки та піклування, на підставі якого виписати неповнолітніх громадян. Це допоможе надалі уникнути безлічі проблем при продажу квартири.
5
У випадку, якщо неповнолітні громадяни не проживають в муніципальному житлі, але при цьому батьки, опікуни чи законні представники не збираються знімати їх з реєстраційного обліку і не видають нотаріальну довіреність наймачам, слід звернутися з позовною заявою до арбітражного суду. Виписати дітей можна тільки на підставі постанови, винесеної судом.