Як налаштувати браузер для роботи в інтернеті.

Від правильного налаштування браузера в чому залежить зручність роботи в мережі. Чималу роль відіграє і те, яким браузером ви користуєтеся. Найбільшого поширення набув Internet Explorer, хоча існують і більш зручні програми для роботи в інтернеті .
Інструкція
1
Штатний браузер Windows досить незручний для роботи, має дуже убогі можливості для настройки. Тому краще відразу встановити сторонню програму. Це може бути Mozilla Firefox, що привертає безліч користувачів. Google Chrome, що відрізняється дуже швидкою роботою. Opera, що має великі можливості тонкої настройки. Саме ці браузери, поряд зі штатним IE, використовуються найчастіше.
2
Вибір програми залежить від того, що ви збираєтеся робити в мережі. Для пошуку інформації та швидкого серфінгу кращим варіантом буде Google Chrome. Створений для роботи з найбільшою пошуковою системою, він дозволить вам дуже швидко знаходити цікаву для вас інформацію.
3
При всіх своїх перевагах для спілкування на форумах і в соціальних мережах Google Chrome не зовсім зручний. Зокрема, в ньому немає штатних засобів боротьби з рекламою. Для спілкування краще використовувати Mozilla Firefox, це хороший вибір для тих, хто тільки починає знайомство з інтернетом. Тому, хто збирається працювати в мережі, найкраще підійде Opera або її допрацьована спільнотою користувачів версія Opera AC.
4
Браузер обраний, тепер його треба правильно налаштувати. Незалежно від використовуваної програми, налаштуйте правильне відкриття вкладок - кожна нова сторінка повинна відкриватися в новій вкладці (але не новому вікні), при цьому відкрита вкладка активується. При закритті вкладки активною стає та, що була відкрита до неї.
5
Не забудьте Налаштуйте кеш. У Mozilla Firefox для цього відкрийте: «Інструменти» - «Налаштування» - «Мережа». Перевірте, що немає галочки на пункті «Відключити автоматичне керування кешем». В Opera відкрийте: «Сервіс» - «Загальні настройки» - «Розширені» - «Історія». Встановіть розмір дискового кешу рівним 50-100 Мб, кеш в пам'яті - «Автоматично». У розділі перевірки документів (у нижній частині вікна) встановіть для документів і зображень варіант перевірки оновлень - «Ніколи». В IE і Google Chrome кеша немає.
6
При запуску Google Chrome користувач може бути збентежений простотою інтерфейсу - зокрема, відсутністю меню. Для зручності роботи із закладками натисніть значок у вигляді гайкового ключа (він знаходиться відразу за рядком пошуку), виберіть пункт «Параметри» - «Основні». Встановіть пташку на пункті «Завжди показувати панель закладок». Тепер для збереження сторінки вам буде досить натиснути правою кнопки мишки на панелі закладок і вибрати місце збереження - на самій панелі (для швидкого доступу) або в папці з закладками.
7
Якщо ви хочете працювати через проксі-сервер, в IE відкрийте: «Сервіс» - «Властивості оглядача» - «Підключення» - «Налаштування». Відзначте галочкою використання проксі-сервера та введіть його дані - адресу і номер порту. У Google Chrome натисніть значок налаштувань, виберіть «Параметри» - «Додаткові» - «Мережа» - «Змінити налаштування проксі-сервера». У Mozilla Firefox - «Інструменти» - «Налаштування» - «Мережа» - «З'єднання» - «Налаштувати». Виберіть пункт «Ручне регулювання сервісу проксі». При роботі в Opera: «Сервіс» - «Загальні настройки» - «Мережа» - «Проксі-сервери».
8
Працюючи в мережі, намагайтеся не зберігати в браузері паролі. Для цього ви можете відразу скасувати в настройках їх збереження. Набагато безпечніше витратити кілька секунд на введення пароля вручну.
Веб- браузер Google Chrome з'явився на ринку IT-продуктів не так давно, але вже встиг завоювати довіру деякої кількості користувачів. Працює він за принципом «Установи і користуйся», але перед початком роботи краще внести кілька змін в налаштування програми.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Google Chrome.
Інструкція
1
Насамперед, браузер необхідно завантажити та встановити. Для цього відкрийте будь поточний браузер у вашій системі і перейдіть на сторінку пошукової системи Google. У верхньому меню клацніть по посиланню «Ще» і виберіть пункт «Все продукти». На завантажившись сторінці натисніть посилання Google Chrome.
2
Перед вами з'явиться нова сторінка, на якій необхідно натиснути посилання «Завантажити Google Chrome». Далі слід натиснути кнопку «Прийняти умови і встановити». Поверх поточного вікна з'явиться ще одне із заголовком «Установка браузер а». Після цього на сторінці відкритого браузер а висвітиться нетривіальна напис «Ви чудові! Дякуй Вас ... »- браузер встановлений, отже, його залишилося тільки запустити.
3
Запуск здійснюється з робочого столу, двічі клацніть по ярлику і перед вами з'явиться стартове вікно браузер а. Із запропонованих варіантів вам необхідно вибрати пошукову систему за замовчуванням. Для якісного і швидкого пошуку слід вибрати саме Google. З цього вибору і почнеться настройка Google Chrome.
4
Отже, пошук ви позначили, тепер потрібно отримати доступ до електронного ящика. Для цього введіть свій логін і пароль на відповідній сторінці. Відразу ж після аутентифікації на пошті вам буде запропоновано робити синхронізацію налаштувань. Іншими словами за вашим аккаунтом буде значитися обліковий запис Google Chrome. Це дозволяє запустити браузер на іншому комп'ютері, ввести логін і пароль, щоб не вводити заново реєстраційні дані. Також вам буде забезпечений доступ до всіх закладин, створеним раніше.
5
Щоб перейти до меню «Основні настройки» необхідно клацнути лівою кнопкою миші на значку із зображенням гайкового ключа. Тут є кілька вкладок, найчастіше користуються лише першою вкладкою. Щоб задати сторінку за замовчуванням достатньо перейти до блоку «Головна сторінка», вибрати пункт «Відкрити цю сторінку» і ввести адресу сайту у форматі http://primer.ru.