Як краще розставити меблі.

Меблі в оформленні приміщення відіграє велику роль. Від її дизайну і розташування в чому залежать затишок, краса і комфорт квартири. Тому підійти до розстановки предметів інтер'єру слід з усією серйозністю, ретельно продумуючи кожну деталь.
Інструкція
1
Дизайн інтер'єру залежить насамперед від призначення кімнати, площею всього будинку і планування. Якщо квартира складається з декількох кімнат, у кожній з них є можливість отримати більше вільного простору. У цьому випадку можна розставити меблі уздовж стін, звільнивши середину кімнати.
2
Коли житлове приміщення складається всього з однієї кімнати, меблі краще розставити декількома зонами, які поділяють кімнату на частини. Телевізор з диваном, наприклад, можна поставити в одному кінці. Причому спинка дивана повинна бути повернена до решти кімнаті, щоб створювати ілюзію відокремленості. А стіл зі стільцями або крісло з шафою - в іншій частині. Як роздільник можна також використовувати шафу або книжкові полиці.
3
Вибираючи меблі для розділення кімнати на зони, намагайтеся, щоб вона була багатофункціональною. Диван і крісла краще поставити розкладаються, а стіл - розсувний. Завдяки цьому ви завжди зможете прийняти гостей або розширити простір.
4
При розстановці предметів інтер'єру враховуйте і розташування вікна. До нього потрібно ставити дивани, крісла або столи. Тобто ті речі, відпочинок на яких вимагає більше світла. Адже днем читати на дивані при яскравому сонці завжди приємніше, ніж в кутку при палаючої лампі. А ось шафа або телевізор цілком можна розташувати подалі від вікна.
5
Пам'ятайте, головне правило при розстановці меблів полягає в тому, щоб вона не заважала нормального життя. Не варто, наприклад, ставити кавовий столик посередині кімнати, якщо вам доводиться весь час його обходити, або ви його часто зачіпаєте. Краще тоді його взагалі прибрати або пристосувати в інше місце.
6
Щоб не перетягувати меблі з місця на місце по всьому будинку, заздалегідь намалюйте план її розташування. Прикиньте розмір і схематично накидайте, де повинен стояти той чи інший предмет. Можливо, побачивши їх приблизне розташування, ви заздалегідь зможете передбачити якісь недоліки.