Як роздавати карти. Як роздати потрібні карти.

Карткові ігри широко поширені по всьому світу і відносяться до азартних ігор. Існують навіть спеціальні гральні клуби, в яких грають в картки . Є дуже багато професійних ігор, але в картки можна також грати і в колі друзів в звичайні легкі гри. Перед початком будь-якої гри важливо правильно роздати картки , щоб пощастило саме вам.
Вам знадобиться
  • Карти
  • Стіл
Інструкція
1
Щоб визначити людину, яка буде роздавати картки , потрібно розкласти на столі колоду карт. Кожен з учасників гри витягає по одній карті. Той, хто вийняв найменшу карту, роздаватиме першим.
2
Перед роздачею картки слід перемішувати над столом так, щоб лицьова сторона не була видна роздающому. Збирати зі столу картки для перемішування слід також.
3
Після перемішування колоди обов'язково потрібно дати зняти колоду людині, яка сидить праворуч. Потім можна приступати до роздачі карт.
4
Карти лунають по одній, лицьовою стороною вниз, сорочкою вгору, за годинниковою стрілкою. Якщо здає при роздачі ненавмисно вийняв дві картки замість однієї, то він повинен знову повернути їх в колоду і вийняти одну карту.
5
Перездавати картки потрібно в разі, якщо що впала карта в процесі роздачі відкрилася. Також перездати потрібно, якщо роздано неправильна кількість карт.