Як знайти відповідний драйвер.

Для комп'ютерів завжди важливі програми, в першу чергу системні програми або драйвери . Драйвер - це те, що дозволяє взаємодіяти пристрою і операційній системі. Якщо у вас немає спеціального фірмового диска з потрібними утилітами, то їх можна знайти в інтернеті.
Інструкція
1
Скачайте програму Driver Pack Solution Lite. Відкрийте сайт розробника, розташований за адресою http://drp.su/ru/download.htm. Клацніть по посиланню «Завантажити» і дочекайтеся закінчення закачування програми. Ця утиліта абсолютно безкоштовна і проводить повну автоматичну перевірку системи. Перевіряються всі пристрої, як мають встановлений старий драйвер, так і комплектуючі без програмного забезпечення.
2
Запустіть Driver Pack Solution Lite. Двічі клацніть на завантаженому файлі і дозвольте його запуск. Зверніть увагу, що вам знадобляться адміністраторські права в системі. Коли відкриється вікно програми, почнеться сканування системи, яке займає до 10-15 хвилин, залежно від потужності комп'ютера. Після перевірки ви побачите в нижній частині вікна посилання «Встановити». Натисніть і програма самостійно завантажить і встановить потрібні драйвери для вашого комп'ютера. Цей спосіб підходить тим, у кого є підключення до мережі інтернет.
3
У випадку, коли доступу до мережі немає, доводиться використовувати більш складний спосіб. Наприклад, завантажити повну версію пакету Driver Pack Solution з зазначеного вище сайту на іншому комп'ютері і записати на DVD-диск. Потім просто запустіть цей диск на своєму комп'ютері. Дії по установці повної версії такі ж, як і з Lite-виданням програми.
4
У складних випадках, коли не виходить знайти відповідний драйвер в стандартних базах, пробуйте шукати вручну. Відкрийте диспетчер пристроїв. Для цього клацніть правою кнопкою по іконі «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Властивості». У Windows 7 або Vista просто натисніть на посилання «Диспетчер пристроїв» в стовпці зліва, а в Windows XP спочатку відкрийте закладку «Обладнання» і натисніть відповідну кнопку.
5
Визначте ідентифікатор пристрою, для якого ви шукаєте драйвер. Для цього в правій частині диспетчера пристроїв знайдіть рядок, відзначену жовтим знаком питання. Клацніть по цій написи правою кнопкою миші і виберіть меню «Властивості». Перейдіть на закладку «Відомості» і виберіть у випадаючому списку варіант «Код ID устаткування». Трохи нижче ви побачите кілька написів виду PCIVEN_1002 & DEV_68B8 & SUBSYS_E144174B & REV_00, де VEN_1002 & DEV_68B8 і є ідентифікатор.
6
Знайдіть відповідний драйвер. Відкрийте браузер і будь-яку пошукову систему. Введіть в рядку пошуку ID пристрою і слова «Скачати драйвер».
Корисна порада
Також варто знати, яка у вас версія операційної системи - це ви побачите в меню «Властивості» вікна «Мій комп'ютер». Там вказується яка саме, 32-бітна або 64-бітна, система у вас встановлена.