Як можна збільшити вагу. Як можна швидко набрати вагу.

Поширена проблема, пов'язана із зайвою вагою , затьмарила собою не менш важливу - недолік м'язової маси. Він зустрічається як у молодих і активних, так і вже дорослих людей. Виправити становище можна кількома шляхами, вибирати з яких потрібно, спираючись на стан свого організму.
Інструкція
1
Змініть образ харчування. Для того щоб набрати масу, вам доведеться вживати набагато більше калорій, ніж ви звикли. Саме це стане запорукою успіху у вашому починанні. В першу чергу розділіть прийоми їжі на п'ять або шість разів на день. Організм повинен отримувати їжу кожні два-три години.
2
Намагайтеся вживати більше білка, який допоможе збільшити вагу за рахунок росту м'язів, а не жирової тканини. Введіть у свій раціон нежирний сир, сир, м'ясо, яйця, квасоля, горох, нежирне молоко. Їжте ці продукти щодня, але не піддавайтеся спокусі харчуватися фастфудом або жирною їжею. Такий підхід призведе до того, що ви почнете товстіти і набирати жир, що буде виглядати зовсім непривабливо.
3
Займіться спортом. Для збільшення ваги вам доведеться податися в силовий спорт, тобто давати навантаження на м'язи, застосовуючи додаткову вагу. Це відіб'ється на швидкому зростанні м'язової маси, а, значить, і вашої ваги. Вирушайте в спортзал і приступайте до виконання підйомів тягарів у вигляді гантель та інших снарядів. Звичайно, робити це потрібно під наглядом професіонала, тому зверніться за допомогою до тренерів залу.
4
Вибирайте комфортний вага снарядів і приступайте до вправ. Пам'ятайте, що в даному випадку важливо повторення. Вам потрібно робити три підходи по вісім-десять повторень, залежно від ступеня підготовки. Вага, як і кількість повторів, збільшуйте поступово, щораз вдаючись до страховки тренера.
5
Відпочивайте. Силові тренування будуть дієві тільки в тому випадку, якщо організм отримуватиме після них час на повноцінний відпочинок. Відновлення сил в основному відбувається у сні, тому намагайтеся спати не менше восьми годин на добу, а після кожного тренування відпочивайте ввечері. Пам'ятайте, що силові вправи виконуються з перервою в один-два дні. Ні в якому разі не відвідуйте зал щодня.
Зверніть увагу
Обов'язково їжте за півтори-дві години до кожного тренування, інакше у вас просто не буде сил на вправи. Вживайте все ту ж білкову їжу.
Корисна порада
Ви можете вдатися до спортивного харчування, яке сприятиме більш швидкому набору ваги. Зверніться в спецмагазин, де консультанти допоможуть підібрати продукт, відповідний саме вам. Вживайте протеїнові порошки згідно інструкції.