Як намалювати портфель.

Портфель - вузька сумка прямокутної форми, призначена для перенесення папок, книг і різних документів. У ньому буває декілька відділень, куди крім паперу можна помістити ручки, окуляри, телефон і безліч інших важливих для ділового життя предметів. До того ж портфель є символом школяра.
Вам знадобиться
  • - олівець;
  • - Стерк;
  • - папір;
  • - фарби або кольорові олівці.
Інструкція
1
Намалюйте посередині листа прямокутник довільного розміру. Бажано, щоб він був не сильно маленький - тоді буде незручно промальовувати деталі.
2
Верхні кути прямокутника злегка закруглите і прокреслите від них вниз лінію, паралельну стінці портфеля і заступається за неї на 0,5 см. Лінії повинні опускатися на одну третину прямокутника і бути однакової довжини.
3
З'єднайте кінці цих ліній між собою злегка зігнутої до центру портфеля лінією. Таким чином вийшла кришка портфеля.
4
Зобразіть засувку. Накресліть посередині зігнутої лінії невеликий квадрат. Він повинен бути розташований одночасно і на кришці портфеля, і на його передній стінці. Посередині квадрата проведіть горизонтальну лінію.
5
Намалюйте ремінь. У середині кришки прокреслите дві паралельні один одному лінії, що тягнуться від верхньої частини прямокутника до замку. Відстань між цими лініями повинне відповідати ширині засувки.
6
Прірісуйте до портфеля ручку. Посередині верхньої частини зобразите два маленьких квадрата - це будуть підстави ручки. Вони повинні розташовуватися на однаковій відстані від ременя портфеля. Потім з'єднайте їх між собою двома паралельними дугоподібними лініями. Ескіз малюнка готовий, тепер залишилося прикрасити і промальовувати деталі.
7
Оберіть колір свого портфелю. Залежно від вашого бажання і фантазії він може бути виконаний з бордовою, чорної або сірої шкіри. Можна, наприклад, розфарбувати портфель в світло-коричневий колір, а засувку і підстави ручки - в сірий.
8
Щоб кришка і ремінь не зливалися з портфелем, обведіть їх контур темно-коричневим відтінком. Потім зробіть відстрочку, намалювавши таким же кольором пунктирні лінії уздовж країв портфеля, його кришки і ременя.
9
Нижні куточки сумки відокремте більш темним відтінком - це будуть металеві основи, призначені уберегти низ портфеля від швидкого зношування.