Як чоловікові прибрати живіт. Як позбавиться від жиру на животі хлопцеві.

Струнка підтягнуте тіло - невід'ємна складова іміджу людини, процвітаючого в житті. Існує ряд причин, що спонукають чоловіка турбуватиметься усуненням живота , наприклад, необхідність зайнятися відновленням свого здоров'я, майбутнє романтичне побачення або поїздка на курорт.
Інструкція
1
Обмежте себе у вживанні алкоголю і продуктів, що містять велику кількість вуглеводів. Уникайте їжі, що викликає метеоризм (квашена капуста, житній хліб, солодкий виноград, груба клітковина тощо). Їжте маленькими порціями, розподіливши денний раціон на 5-6 прийомів і включивши в нього несолодкі йогурти або кефір, які допоможуть нормалізувати мікрофлору кишечника.
2
Почніть відвідувати спортзал. Зверніться до інструктора з проханням скласти для вас індивідуальну програму тренувань, виявивши проблемні місця. Якщо особистого інструктора немає, побудуйте заняття таким чином: два або три рази на тиждень виконуйте загальнозміцнюючі тренування, приділяючи по 30 хвилин для кардіонагрузок, і така ж кількість днів відводите для посилених тренувань м'язів преса з 15 хвилинами для кардіонагрузок.
3
Обов'язково приділяйте увагу кардионагрузки, адже живіт, крім інших неприємностей, обмежує роботу дихальної системи і впливає на роботу серця. Акуратно збільшуються навантаження не тільки допоможуть спалити жир, але і поліпшать кровообіг, готуючи тіло до правильного схудненню.
4
Якщо ви не маєте можливості відвідувати спортзал, займіться побудовою фігури в домашніх умовах, скориставшись вправами, направленими на формування м'язів черевної області. Слідкуйте за правильністю виконання вправ. Чи не тренуйте одну і ту ж групу м'язів поспіль. Крім виникнення болю, це призведе до зниження ефективності занять. Краще робіть більше підходів при меншій кількості повторень в одному комплексі.
5
Вчіться правильно дихати при виконанні вправ, оскільки затримка дихання і натуження ведуть до збільшення внутрішньочеревного тиску. Не забувайте про розминки і затримки.
6
Для посилення ефекту до комплексу вправ і дієті додайте контрастний душ, відвідування сауни і масаж. Ці процедури допоможуть вивести токсини, поліпшать кровообіг і приборкають біль в м'язах. Здійснюйте піші прогулянки з переходом до циклічних навантажень: велосипед, біг, лижі.