Як робити аплікації з паперу. Як з паперу зробити траву.

Створення аплікацій є дуже цікавим заняттям для дітей і дорослих. До того ж, така розвага розвиває фантазію і дрібну моторику рук дитини. Можна спробувати освоїти кілька різновидів аплікацій.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір;
  • - клей;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Найпростіше - просто вирізати фігурки з кольорового паперу і наклеїти їх на білий картон. Перший час можете самі вирізати силуети і тільки через деякий час дозволити дитині самій взяти ножиці в руки. Вам залишається тільки стежити за тим, щоб діти не порізалися або випадково не зіпсували що-небудь.
2
Існує кілька різновидів аплікацій. Обривності саморобка створюється незвичайним способом. Візьміть папір потрібного кольору і розірвіть її на маленькі шматочки. З цих деталей склеюється бажане зображення. Цей спосіб створення аплікацій відмінно передає фактуру елементів композиції (курча, трава, хмара та багато іншого).
3
Оберіть малюнок. Виріжте з паперу всі необхідні елементи. Наклейте спочатку найбільші деталі, поступово переходячи до більш маленьким. У вас вийде накладна аплікація. Силуети всіх фігур можна відзначати по шаблонах.
4
Щоб створити модульну аплікацію, виріжте кілька однакових геометричних фігур і вже з них створіть потрібний вам образ.
5
Швидко і легко створюється симетрична аплікація. Отримайте з кольорової паперу квадрат або прямокутник бажаного розміру. Зігніть його навпіл, візьміть за згин і виріжте половину потрібного вам зображення. У вас вийде ціла фігура. За допомогою стрічкових аплікацій створюються різні паперові гірлянди.
6
Для отримання квітів з паперу відмінно підійде симетрична аплікація. Виріжете чотири однакових тюльпана, складіть їх навпіл, відзначте лінії згину. Розправте їх і склейте, прикладаючи половинками один до одного.
7
Квіти, які мають розеткова будову (гербери, волошки, ромашки), створюються по-іншому. Візьміть квадратний аркуш паперу потрібного кольору і складіть його по діагоналі. Отриманий трикутник знову складіть навпіл. Уявіть, що кут - це середина квітки, виріжете пелюстка. Розгорніть заготівлю, у вас повинен вийти акуратний квітка.