Як в'язати тапочки гачком. вязаніе тапочки відео.

По дому дуже зручно ходити в в'язаних капцях. Ви можете зв'язати зручні м'які тапочки не тільки для себе, але і для всієї родини, для цього треба лише трохи міняти розмір і фасон. Наприклад, для дитини замість гудзики пришийте забавну плюшеву іграшку від брелка, а для батька сімейства зробіть язичок ширше.
Вам знадобиться
  • - нитки двох кольорів;
  • - гачок №4;
  • - голка;
  • - гудзики.
Інструкція
1
Наберіть ланцюжок з 25 петель, розгорніться, додавши одну або дві додаткові петлі, і зв'яжіть другий ряд стовпчиками без накиду. Знову додайте пару петель і зв'яжіть ряд назад, додайте одну петлю на кінці, щоб скруглить кут. Таким чином в'яжіть п'ять або шість рядів. В результаті у вас повинна вийти внутрішня підошва, на сантиметр коротше і вже вашої ноги.
2
Точно також зв'яжіть другу підошву іншого кольору. Поєднайте їх виворітними сторонами і обв'яжіть по колу, захоплюючи петлі обох деталей. Пров'яжіть по колу ще два ряди, також стовпчиками без накиду. Подивіться, чи достатній підйом, якщо у вас повна нога або ви плануєте носити тапочки з шкарпетками, підійміть ще один ряд.
3
В'яжіть тими ж нитками передок. Почніть з кута передньої частини, пров'яжіть поперек підошви 8-10 петель. Розгорніться і пров'яжіть назад до першої петлі, захопіть одну петлю підошви. Повторюйте, поки передок не вийдете на достатню глибину, пров'яжіть не менше 5-6 рядів, кожен раз зачіпляючи петлі підошви.
4
Подивіться, як буде сидіти в'язаний тапочок на нозі. Якщо він вийшов занадто вільним, перев'яжіть передок, зробивши його більш вузьким.
5
Знову в'яжіть по колу, тепер вже по зв'язаному передку до п'яти. Зв'яжіть два-три ряди, кожен раз скорочуючи кілька петель. Постійно приміряйте тапочок, щоб він точно сидів на нозі і записуйте, скільки де петель ви скоротили (щоб не помилитися при в'язанні другого).
6
Зв'яжіть ремінець. Для цього наберіть 17-20 повітряних петель, потім розгорніться і в'яжіть до кінця ряду. Додайте пару повітряних петель і зробіть плавний поворот, обв'яжіть ланцюжок з іншого боку.
7
В'яжіть подковообразно, поки ремінець не досягне потрібної ширини. Останній ряд зробіть ниткою контрастного кольору. Ниткою основного кольору пришийте ремінець до тапочку, вздовж підошви. Інший кінець зафіксуйте красивою ґудзиком або помпоном.