Як вивести алергени.

Алергія - одне з найпоширеніших захворювань. Викликати появу алергії може що завгодно: і пилок рослин, і найрізноманітніша пил, і харчові продукти, і ліки, і різні хімічні речовини, і хутро, і шерсть, і косметика, і безліч інших алергенів. Вивести їх з організму і позбутися від неприємних проявів цієї хвороби (набряків, висипу, свербежу) можна в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - адсорбірующій препарат («Смекта», «Полісорб», «Неосмектін»);
  • - «Хілак-Форте»;
  • - «Бифидум Бактерин».
Інструкція
1
Перш за все необхідно зрозуміти, що саме є причиною появи у вас алергії, і повністю виключити усілякий контакт з алергеном.
2
Уникайте лікування алергії антибіотиками, що не призначеними лікарем. Неправильно підібраний препарат може не тільки виявитися марним, а й посилити алергічну реакцію, і навіть викликати анафілактичний шок.
3
Якщо ви помітили у себе прояви алергії, поставте перед собою мету: вивести алерген з організму. Для цього, перш за все хорошенечко прочистите свій шлунок і кишечник будь-яким адсорбуючим засобом, наприклад, «Полісорб», «Неосмектін» або «смекту».
4
Далі необхідно відновити мікрофлору кишечника для того, щоб патогенні бактерії, присутні в ньому, не погіршили ваше самопочуття. Відмінним поновлюючим засобом є препарат «Хілак-Форте». Для досягнення бажаного результату приймайте його протягом двох-трьох тижнів.
5
Після завершення курсу прийому «Хілак-Форте» в шлунок необхідно запустити корисні біфідобактерії. Для цього почніть приймати один з препаратів, що містить ці необхідні організму речовини, наприклад, «Бифидум Бактерин».
6
В результаті всіх цих дій по очищенню і відновленню мікрофлори шлунково-кишкового тракту, все алергени виводяться з організму, і прогресування алергії припиняється.
7
Якщо прояви алергії не дають вам спокою ні вдень, ні вночі, негайно зверніться до лікаря-алерголога. Він підкаже вам, як швидко вивести алергени з організму, усунути неприємні симптоми алергії і повністю позбутися цієї хвороби.
Корисна порада
Слідкуйте за здоров'ям і станом свого організму дуже уважно. Тільки так ви зможете уникнути можливого накопичення в ньому алергенів.