Як вижити без сонця.

Сонячна активність в холодну пору року значно знижується. Похмурі хмарні дні наводять тугу, депресію, погіршується самопочуття, знижується імунітет, сповільнюється обмін речовин. Життя стає похмурою. Щоб вижити без сонця і при цьому максимально добре себе почувати, необхідно дотримуватися ряду правил, рекомендованих провідними медичними фахівцями світу.
Вам знадобиться
  • - раціональне харчування;
  • - полівітаміни;
  • - солярій;
  • - седативні рослинні препарати;
  • - адаптогени.
Інструкція
1
Традиційно недолік сонячного світла різко відчувається в осінньо-зимовий період. В цей час необхідно приділити максимум уваги своєму здоров'ю, способу життя і раціонального харчування, так як захисні сили організму знаходяться практично на нулі, а холодну пору року - це традиційний період простудних захворювань і вірусних інфекцій.
2
Стресів слід уникати в будь-який час року, але в холодний період, коли сонячна активність мінімальна, необхідність в захисті організму різко зростає. Приймайте легкі седативні препарати на основі натуральної сировини. Це допоможе вам міцно спати, не дратуватися через дрібниці, підтримає сердечнососудистую діяльність. Добре зарекомендували себе: меліса, пустирник, звіробій, деревій, перцева м'ята, валеріана.
3
У ранкові години приймайте натуральні адаптогени, які сприяють активізації розумової діяльності та фізичної активності, підвищують імунітет, допомагають організму адаптуватися до зміни пори року.
4
Постарайтеся раціонально чергувати роботу і відпочинок. Нічний сон повинен тривати не менше 7-8 годин. Дотримуйтеся режиму дня, вставайте і лягайте в один і той же час. Це допоможе вашому організму комфортно пережити похмурі холодні дні.
5
Приділіть раціону харчування достатню увагу. Включіть в раціон м'ясо, рибу, невелику кількість жирів тваринного походження, овочі, фрукти, крупи. Побалуйте себе шоколадом, шматочком улюбленого тортика, це значно поліпшить настрій. Зима - не час для дотримання дієт. Обмежувати калорійність харчування варто лише незначно.
6
Приймайте полівітамінні комплекси. Навіть збалансований повноцінний раціон не може заповнити підвищену потребу організму у вітамінах і мінералах. Тому в період найменшої сонячної активності додаткове надходження потрібних речовин досить до речі.
7
Щоранку починайте свій день з легкої ранкової гімнастики, пробіжки і контрастного душу. Це зарядить вас енергією і хорошим настроєм на весь день, і ви будете у відмінній формі, незважаючи на посилене харчування.
8
Відвідуйте солярій. Кілька хвилин, проведених в солярії, допоможуть вам заповнити недолік сонця на багато днів, ви будете відмінно виглядати і добре себе почувати.