Як завжди бути життєрадісною.

У житті зустрічається така ситуація: жінка сліпуче красива, завжди модно зі смаком одягнена, з бездоганною і стильною зачіскою, але при цьому і кавалери не балують її увагою, і колеги по роботі не дуже-то охоче вступають з нею в розмова. А інша жінка, яка помітно поступається їй у зовнішності, носить скромний одяг і явно не відвідує дорогі салони краси, просто притягує до себе людей. Перша дама - холодна, замкнута. Друга ж - весела, доброзичлива, незмінно життєрадісна. Не дивно, що людей до неї тягне, як магнітом.
Інструкція
1
Згадайте приказку: "Як ти зустрінеш новий день, так його і проведеш". Навіть якщо дуже не хочеться вставати, якщо за вікном осіннє похмуре небо і докучливий дощ, не хмурьтесь, а посміхніться. Візьміть за правило робити хоча б саму коротку зарядку і приймати контрастний душ - це не тільки корисно для здоров'я, але і додасть бадьорості.
2
Постарайтеся не дратуватися, не нервувати. Так, сучасне життя, особливо у великому місті, дає багато приводів для нервування. Наприклад, ви по дорозі на роботу потрапили в пробку. Здавалося б, є від чого розсердитися. Але подумайте: хіба через те, що ви будете кипіти, уподібнившись чайнику, пробка зникне сама собою? Скористайтеся краще радою прекрасної польської письменниці і просто мудрої жінки, Іоанни Хмельовської: дістаньте з косметички пилочку і почніть приводити в порядок нігті. Заняття, прекрасно заспокійливу нерви.
3
Навчіться радіти самим звичайним, повсякденним справам і явищам, отримуйте позитивні емоції, де тільки завгодно. Купили красиву кофточку на розпродажі, за дуже скромну ціну - вже привід прийти в гарний настрій. Дорогою на роботу розбили нову клумбу, посадили красиві квіти? Відмінно! Сусідська собачка, яку виводили на прогулянку, побачивши вас, дружелюбно замахав хвостом? Дуже добре! І самі намагайтеся робити все, щоб доставляти позитивні емоції іншим людям. Похваліть малюка, лежачого в колясці, ввічливо привітайтеся з сусідами, зустрівши їх біля дверей під'їзду, скажіть щось хороше колезі по роботі.
4
Нікому не заздріть! Це одне із самих недостойних і шкідливих якостей. Будьте задоволені всім: і своєю зовнішністю, і своїм матеріальним достатком. А якщо раптом у вас в душі і ворухнеться заздрість, постарайтеся пригадати, скільки у світі людей, які можуть щиро позаздрити вам, вважаючи щасливиць.
Корисна порада
Виконуйте ці прості рекомендації, і ви дуже скоро навчитеся бути життєрадісною.