Як включити вертикальну синхронізацію. Як змінити робочий стіл на вертикальний.

Vertical Synchronization, VSync, або вертикальна синхронізація - це додатковий параметр роботи драйвера відеокарти. Включення вертикальної синхронізації зазвичай цікавить завзятих геймерів, оскільки дозволяє значно поліпшити графіком багатьох ігор.
Інструкція
1
Включення вертикальної синхронізації може бути здійснено користувачем декількома способами. Найбільш простий метод - це викликати контекстне меню робочого столу кліком правої кнопки миші на порожньому просторі столу і вказати пункт "Екран". Розкрийте посилання Display Properties і перейдіть на вкладку Settings в діалоговому вікні. Скористайтеся кнопкою Advanced і включіть потрібну функцію в розділі Wait for Vertical Sync.
2
Для програмного включення вертикальної синхронізації в OpenGL, використовуйте код: void set_vsync (bool enabled)//true {PFNWGLSWAPINTERVALEXTPROC wglSwapInterval = NULL; wglSwapInterval = (PFNWGLSWAPINTERVALEXTPROC) wglGetProcAddress ("wglSwapIntervalEXT"); if (wglSwapInterval) wglSwapInterval (enabled ? 1: 0);}.
3
Використовуйте DirectX 9 для включення вертикальної синхронізації. Для цього перед запуском D3DDevice змініть значення параметра g_d3d9Parameters.SwapEffect на D3DSWAPEFFECT_COPY. Після цього також надайте параметру g_d3d9Parameters.PresentationInterval значення D3DPRESENT_INTERVAL_ONE.
4
Для включення вертикальної синхронізації nVidia, викличте контекстне меню робочого столу комп'ютера кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт "Панель управління nVidia". Розкрийте меню "Вид" верхньої сервісної панелі діалогового вікна і вкажіть пункт "Розширений". Розгорніть вузол "Управління параметрами 3D" в дереві лівій частині вікна панелі управління і вкажіть команду "Включити" в випадаючому списку рядка "Вертикальний синхроимпульс" в наступному діалоговому вікні. Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK, і перезавантажте систему для застосування цих змін.
5
Зверніть увагу на те, що іноді може використовуватися не розкривається меню, а слайдер. В цьому випадку необхідно перемістити повзунок в крайнє праве положення.