Як в excel відобразити листи. Як повернути в excel 2007 список листів.

Ярлики аркушів поточної книги табличного редактора Microsoft Office Excel за замовчуванням відображаються у лівого нижнього краю вікна. Якщо їх там немає, причин може бути кілька - від чисто технічних, до пов'язаних з дотриманням підвищеної конфіденційності даних, що містяться в цій книзі. Повернути відображення ярликів листів, як правило, не складно - на це може піти не більш п'яти клацань мишкою.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Якщо ярличків листів відкритої книги немає зовсім, перевірте налаштування вікна, які могли бути випадково змінені користувачем. Наприклад, горизонтальна смуга прокрутки могла бути розширена до межі, закривши всі існуючі ярлики. У цьому випадку наведіть курсор на її ліву кордон і відтягнете вправо на достатню для відображення ярликів відстань. Або вікно книги могло бути переміщено в основному вікні Excel таким чином, що виявилася не видно його нижня частина з ярликами. Ця проблема вирішується простим клацанням по іконці «Розгорнути» у правому верхньому куті вікна.
2
Крім того, відсутність ярликів може виявитися результатом дії відповідного налаштування Excel - їх відображення може бути просто відключено користувачем. Щоб змінити це налаштування, розкрийте головне меню редактора - залежно від використовуваної версії клікніть по кнопці Office або «Файл». У меню виберіть пункт «Параметри» (Excel 2010) або клікніть по кнопці «Параметри Excel» у правого нижнього краю (Excel 2007).
3
В обох версіях редактора виберіть у списку налаштувань розділ «Додатково» і перейдіть його до секції «Параметри для наступної книги». Поставте відмітку в полі "Показувати ярлички листів» та натисніть кнопку OK.
4
Якщо ж один або кілька ярликів листів приховані відповідною командою Excel, розкрийте список, що випадає «Формат» з групи команд «Осередки» на вкладці «Головна». У секції «Видимість» перейдіть в розділ «Приховати або відобразити» і виберіть пункт «Відобразити лист». Редактор покаже окреме віконце зі списком усіх укриваються їм від зайвих поглядів аркушів. Це вікно можна відкрити й іншим способом - клацніть правою кнопкою миші будь-який з ярликів і під сплив контекстному меню виберіть пункт «Показати».
5
Клацніть по рядку списку з потрібним листом і натисніть OK. Якщо відобразити потрібно кілька таких елементів книги, повторіть операцію для кожного з них.