Як вибрати електронні ваги.

У будинку кожної людини, що займається спортом, дотримуватися певної дієти, що бажає скинути зайву вагу і просто стежить за своїм здоров'ям, обов'язково повинні бути присутніми підлогові ваги . Електронні користуються більшою популярністю, ніж механічні, завдяки зручності їх використання, підвищеної точності вимірювань і наявності різних додаткових функцій. Вибрати гарні електронні ваги нескладно.
Інструкція
1
При виборі електронних ваг в першу чергу зверніть увагу на застосовувану в них систему вимірювання. Деякі моделі західного виробництва вимірюють вагу людини в фунтах, а не у звичних для росіян кілограмах. Тому перед покупкою обов'язково переконайтеся в тому, що ваги мають метричну систему вимірювання.
2
Якщо ви плануєте встановити підлогові електронні ваги в сауні або ванній кімнаті, віддайте перевагу приладу, оснащеного влагозащитним корпусом, який не дозволить рідини проникнути всередину.
3
Вибирайте ваги , що мають рифлену або шорстку поверхню майданчика для кращої стійкості. Існують такі підлогові електронні ваги , майданчик яких повторює форму ступень свого господаря.
4
Переконайтеся в тому, що сподобалася вам модель електронних ваг досить стійка і оснащена особливими механізмами, що дозволяють вирівнювати прилад на нерівній підлозі.
5
Електронні ваги в металевому корпусі здатні прослужити набагато довше за тих, корпус яких виконаний з пластмаси. Пластмаса - дуже крихкий і недовговічний матеріал, швидко деформується і втрачає свою первісну привабливість. Великою популярністю користуються електронні ваги з міцного скла з прогумованими підставками для ніг.
6
Перш ніж придбати вподобані вам електронні ваги , перевірте їх точність. Для цього виміряйте свою вагу за допомогою декількох моделей різних фірм. Якщо показники будуть однаковими, сміливо купуйте обрані вами ваги .
7
Для людей з поганим зором ідеальним варіантом є електронні підлогові ваги з великим цифровим дисплеєм. Деякі моделі оснащені бездротовим монітором, який можна встановити на будь-яку висоту.
8
Якщо ви уважно стежите за своєю фігурою, віддайте перевагу електронних ваг, які мають функцію контролю над вагою. Така модель повідомить вам про значні зміни маси вашого тіла за допомогою спеціального сигналу.
Зверніть увагу
Вибираємо підлогові ваги. Ваги - прилад точний і, безумовно, необхідний. Особливо тим людям, які стежать за своєю вагою і турбуються про власне здоров'я. Само собою зрозуміло, ціна залежить від матеріалу, але не тільки. Електронні ваги - це справжній комп'ютер, який може практично все. За невеликі гроші ви можете придбати ваги з функцією автоматичного вимкнення, виготовлені з пластику.
Корисна порада
Підлогові ваги вибирають і купують не тільки товстушки, навіть навпаки, здорові і стрункі люди це роблять частіше. Адже без ваг сигнали організму вдається швидко розпізнати, а маючи в будинку прилад для зважування, можна найдрібніші підморгування тіла вже читати. І найперший критерій відбору, це вибрати тип ваг, які вам потрібні. Зробити це не складно, адже їх існує тільки два: механічні та електронні ваги.