Як в excel відняти число.

Операція віднімання в табличному редакторі Microsoft Office Excel може бути застосована як до двох конкретних числам, так і до окремих осередків. Крім того, є можливість вичитати потрібні значення з усіх осередків колонки, рядки або іншій області електронної таблиці. Ця операція може бути частиною будь-яких формул або сама включати функції, що обчислюють зменшувані і віднімаються значення.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Клацніть по комірці таблиці, в якій потрібно отримати результат. Якщо потрібно просто знайти різницю двох чисел, спочатку дайте табличному редактору знати, що в цей осередок буде поміщена формула. Для цього натисніть клавішу зі знаком рівності. Потім введіть зменшуване число , поставте мінус і наберіть від'ємник. Повністю запис може виглядати, наприклад, так: = 145-71. Натисканням клавіші Enter повідомте Excel, що введення формули закінчено, і табличний редактор відобразить в комірці різницю введених чисел.
2
При необхідності замість конкретних значень використовувати як від'ємника, зменшуваного або обох чисел вміст якихось елементів таблиці, вказуйте в формулі посилання на них. Наприклад: = A5-B17. Посилання можна вводити з клавіатури, або клацати покажчиком миші по потрібній клітці - Excel сам визначить її адресу і помістить в набирає формулу. І в цьому випадку закінчуйте введення натисненням клавіші Enter.
3
Іноді буває необхідно відняти якесь число з кожної комірки стовпчика, рядка або певної області таблиці. Щоб це зробити, помістіть від'ємник число в окрему комірку і скопіюйте її. Потім виділіть в таблиці потрібний діапазон - колонку, рядок, або навіть кілька незв'язаних груп осередків. Клікніть правою кнопкою мишки по виділеній області, в контекстному меню перейдіть в розділ «Спеціальна вставка» і виберіть пункт, який теж називається «Спеціальна вставка». Поставте позначку у написі «відняти» в секції «Операція» відкрився вікна, і натисніть кнопку OK - Excel зменшить значення всіх виділених осередків на скопійоване число .
4
В деяких випадках зручніше використовувати функції замість введення операцій віднімання - наприклад, коли від'ємник або зменшуване повинні бути розраховані з якоїсь формулі. В Excel немає спеціальної функції для вирахування, але є можливість використовувати протилежну їй - «СУММ». Викличте форму з її змінними, вибравши рядок з її назвою в випадаючому списку «Математичні» групи команд «Бібліотека функцій» на вкладці «Формули». В поле «Число1» введіть зменшуване значення або посилання на містить його осередок. В поле «Число2» наберіть -1 *, а потім введіть від'ємник число , посилання на клітинку або формулу. Попередньо зробіть це ж з подальшими рядками - вони будуть додаватися в форму по мірі заповнення вами порожніх полів. Потім натисніть OK, а інше зробить Excel.