Як відтворити звук з мікрофону.

Підключивши до підсилювача мікрофон, можна відтворити голос мовця зі збільшеною гучністю. Говорити перед мікрофоном при цьому можна тихо, не напружуючись, а почують вашу мову всі відвідувачі залу, де встановлені динаміки.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що посилення мови за допомогою мікрофона , підсилювача і колонок вважається відтворенням лише з фізичною, але не з юридичної точки зору. По останньому з цих критеріїв воно більше підходить під визначення публічного виконання - і то лише у випадку, якщо вхід до зали є вільним, або в ньому присутня значна кількість осіб, котрі належать до кола сім'ї.
2
Спосіб підключення мікрофона до підсилювача залежить від фізичного принципу дії першого. Якщо мікрофон є динамічним, при розмові в нього він сам генерує змінну напругу, амплітуда і форма якого залежать від гучності і характеру вимовних звуків. Але напруга, що виробляється таким мікрофоном незначно. Якщо підсилювач недостатньо чутливий, перед його входом розташуйте передпідсилювач. А якщо АЧХ вхідного каскаду підсилювача розрахована на мікрофон іншого типу, щоб уникнути бубненія забезпечите цей передпідсилювач ланцюгами корекції.
3
Вугільний мікрофон потребує зовнішнього джерела живлення і частина роботи з попереднього посилення сигналу бере на себе. Увімкніть його послідовно з первинної обмоткою трансформатора і подайте на цей ланцюг напруга, вказана в технічних характеристиках мікрофона . Вторинну обмотку трансформатора з'єднайте з входом підсилювача, який завдяки значній амплітуді сигналу в деяких випадках може складатися лише з вихідного каскаду (таке рішення зустрічається в деяких старих мегафонах).
4
Електретний мікрофон містить в корпусі невеликої передпідсилювач на МОП-транзисторі. При підключенні він вимагає дотримання полярності: висновок, з'єднаний з корпусом - мінусовій. До джерела живлення (напругою в 1,5 або 3 В, в залежності від типу) підключайте його через резистор номіналом в кілька кіло, а сигнал знімайте через неполярний конденсатор ємністю в кілька десятих часток мікрофарад. У звуків ой карти все необхідне для роботи електретного мікрофона все вже є: і джерело напруги, і резистор, і конденсатор. Зовні, до гнізда червоного кольору, потрібно підключити лише сам мікрофон, розрахований на 1,5 В.
5
Якщо мікрофон розташований поруч з колонками, можлива акустична зворотний зв'язок, що виявляється у вигляді гулу змінюється тональності, заглушає голос. Усунути її можна віддаленням мікрофона від колонок, зменшенням гучності, застосуванням складних пристроїв обробки звуку або спеціальних комп'ютерних програм. Але набагато кращі результати дасть диференційний динамічний мікрофон. Його мембрана повідомляється з навколишнім простором з двох сторін. Якщо колонки знаходяться далеко, звук впливає на мембрану також з двох сторін з протилежним знаком, і вона не вагається. При розмові ж перед мікрофоном звук впливає на мембрану лише з одного боку, і мікрофон сприймає його аналогічно звичайному динамічному.
Зверніть увагу
Всі з'єднання здійснюйте при знеструмленій апаратурі.
Нерідко перед початківцями користувачами комп'ютера постає питання - як відтворити аудіо-файли. Адже кожному хочеться послухати музику, або, на худий кінець, подивитися який-небудь фільм. А попався файл, розширення якого не дозволяє стандартними програмами відтворити його. У такому разі не треба турбуватися і нервувати. Потрібно просто взяти і прочитати відповідну статтю.
Інструкція
1
Для початку потрібно постаратися з'ясувати, в чому ж полягає весь «корінь зла» і чому звук не програється. Насправді причини бувають не стільки в програвачі, скільки в техніці або драйверах. Але про все по порядку.
2
Якщо системний блок абсолютно новий, то швидше за все, що обладнання в порядку. Але на тій базі, де проводилася збірка комплектуючих і установка операційної системи, могли «випадково» помилитися і не встановити досить пристойне системне забезпечення. Тобто з якоїсь причини на комп'ютері просто могло не виявитися звук ових драйверів. Цю помилку необхідно виправити, в іншому ж випадку ви будете чути тільки звук працюючого вентилятора, що охолоджує процесор і відеокарту.
3
Але повернемося до теми. Одним з найпопулярніших пакетів для звук а є K-lite Mega Codek Pack. Він включає в себе необхідний набір драйверів плюс програвач «Media Player Classic». Цей програвач є одним з кращих і найбільш зручних у своєму роді. Він підтримує більшість форматів як відео-, так і аудіо-файлів.
4
Якщо ж все кодеки встановлені і все драйвера в порядку, плеєри ніби як працюють, але звук а немає все одно, то в такому випадку слід звернути увагу на роботу обладнання. Спершу потрібно переглянути диспетчер пристроїв на виявлення проблеми. Щоб знайти цей самий диспетчер пристроїв, треба навести курсор на іконку «мій комп'ютер» і викликати контекстне меню натисненням правою кнопкою миші. У самому низу знаходиться пункт «Властивості». Активуємо його. У шапці вікна, що з'явилося знаходимо вкладку «устаткування». Переходимо на неї. І вже в цій вкладці шукаємо підпункт «Диспетчер пристроїв» і натискаємо на кнопку з подібною написом.
5
З'являється вікно з самим диспетчером. Там відображені всі пристрої. Які на даний момент підключені до комп'ютера. Якщо будь-яке з пристроїв не працює, то це відразу буде видно по жовтому знаку питання.
6
Якщо подібних знаків немає, то рекомендується перевірити колонки (або навушники), так проблема може бути і в них. Для з'ясування працездатності подібного обладнання його підключають до іншому апарату, що потребує в зовнішньому посереднику для виведення звук а. Якщо і там колонки не будуть працювати, то проблема в них. Якщо будуть - то проблема вже безпосередньо в самій системі і без допомоги майстра в ці нетрі краще не лізти.