Як вставити дріб. дробове число надрукувати.

При створенні будь-якого звіту або, приміром, карток з математики для учнів часто виникає необхідність вставити в текст дробове число. Це можна зробити декількома способами, залежно від того, якого виду буде вираз, які вимоги до оформлення документа тощо.
Вам знадобиться
  • - програма Word
Інструкція
1
Якщо необхідно вставити в текст десяткову дріб , то, як правило, особливих складнощів з цим не виникає. Достатньо лише відокремити комою потрібне число розрядів. Але як бути, якщо дріб - звичайна, тобто має чисельник і знаменник?
2
Можна спробувати перевести звичайну дріб в десяткову, розділивши її чисельник на знаменник. Якщо умови вимагають того, що дріб повинна бути обов'язково звичайної, скористайтеся редактором формул у програмі Word. Для цього у верхній панелі програми виберіть команду «Вставити» і далі - Microsoft Equation (до версії 2007 року).
3
Перед вами з'являться графічні шаблони різних формул, серед них виберіть форму для вставки звичайного дробу. Клацніть по даному шаблоном і в своєму документі вставте потрібні цифри спочатку в чисельник (клацнувши мишкою всередині порожнього прямокутника на місці чисельника), потім, точно таким же чином, - в знаменник. Потім виведіть курсор з області побудови формули і клацніть правою кнопкою миші на порожньому місці вашого документа.
4
При роботі з програмою Word 2007 виберіть закладку «Вставка», потім у правій верхній частині екрану посилання: «Формула» - «Вставити нову формулу» - «Дріб». Далі ви зможете вибрати із запропонованих варіантів той, який вам потрібен. Принцип створення звичайного дробу тут залишається таким же, як і в більш ранніх версіях програми.
5
Існує ще один спосіб додавання в текст дробу в програмі Word. Помістіть курсор миші в те місце, де потрібно надрукувати дріб . Одночасно натисніть Ctrl + F9. З'являться фігурні дужки і миготливий курсор між ними.
6
Введіть між дужками наступний код: EQ F (a; b). EQ - це поле для введення формули, ключ F створює дробове число. Буква а в дужках - чисельник, b - знаменник. Поставте між ними крапку з комою або просто кому (залежить від версії ОС).
7
Натисніть кнопку «F9», не йдучи з поля, щоб оновити дані. В результаті ви отримаєте звичайну дріб .