Як вивчитися на митника. Як вивчитися на заочному в інституті.

Контроль товарів, що перетинають кордон, виник поряд з економічним розвитком суспільства. Почали встановлюватися правила, які регламентували порядок ввезення-вивезення речей, призначалася плата за подібне переміщення, яка надходила до державної скарбниці. Слово «митниця» походить від тюркського «тамга» - клеймо, що позначає будь-чию власність.
Вам знадобиться
  • - атестат про закінчення школи;
  • - результати ЄДІ з математики, російської мови та суспільствознавства.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили вивчитися на митника , залишається обрати навчальний заклад, який готує таких фахівців. Отримати дану професію можна як на базі 9 класів (коледж), так і після 11-го класу у вузі, що має факультет митної справи. В інтернеті на сторінці «Бази даних вищих навчальних закладів РФ» можна подивитися список установ, де можливо вивчитися на митника . Клікнувши по якійсь із посилань, ви відкриєте детальну інформацію про даному вузі з контактами його відповідальних осіб.
2
Візьміть до відома, що спеціальність «Митна справа» є досить популярною в даний час. При вступі на бюджетне відділення середній конкурс - від п'яти чоловік на місце. У Москві фахівців даного профілю готують близько 10 вузів. Спеціальність є міждисциплінарною, тобто у навчальній програмі будуть знаходитися і математичні, і гуманітарні науки.
3
Термін навчання за даною спеціальністю на денному відділенні вузу становить 5 років. Бажаючим надається можливість навчатися також за заочною формою і на вечірньому відділенні. Мінімальною вартістю навчання на комерційному відділенні є плата 60 000 рублів на рік. Вартість залежить від конкретного вузу і форми навчання.
4
вступних іспитів є результати ЄДІ з математики, російської мови та суспільствознавства. Спеціалізації, наявні на даному факультеті: «митні платежі і валютний контроль», «товарознавство і митна експертиза», а також «економічна безпека».
5
Після закінчення основного курсу практично у всіх вузах є можливість для продовження навчання в аспірантурі з економічних, управлінських і юридичних спеціальностях.
6
У випадку, якщо ви бажаєте навчатися після 9-го класу, знайдіть в інтернеті каталог відповідних навчальних закладів, які готують на митника . Прикладом такого закладу може служити Столичний Бізнес Коледж, що має офіційну сторінку в інтернеті з докладною інформацією для абітурієнтів.