Як повернути ювелірний виріб. чи можна повернути золото в магазин.

Відповідно до закону про захист прав споживачів, повернення ювелірних виробів після покупки в магазин неможливий, якщо придбане прикраса не підійшло за зовнішнім виглядом або розміром. Проте в деяких випадках продавець зобов'язаний прийняти товар назад.
Інструкція
1
Якщо придбане ювелірне виріб технічно у повному порядку, але вам воно просто не подобається, спробуйте домовитися з продавцем про повернення. Законом це не передбачено, проте на практиці результат залежить від доброї волі власника салону. Можливо, вам запропонують обміняти товар на рівноцінний або доплатити за більш дороге виріб. Для повернення необхідно, щоб на прикрасі присутня бирка заводу-виробника, а так само мався чек на покупку.
2
Зверніться в магазин, де було придбано ювелірне виріб, якщо в оздобленні виявився шлюб. Після експертизи, яку зобов'язані провести своїми силами власники ювелірного салону, який продав вам неякісний товар, прикраса може бути відремонтовано за рахунок магазину, або замінено на нове. Також вам можуть повернути гроші за вашим наполяганням.
3
У випадку, якщо виникли сумніви в достовірності проби на ювелірному виробі, пред'явіть письмову претензію керівництву того магазину, де було придбано прикрасу. Власник зобов'язаний за свій рахунок провести експертизу сумнівного товару і, в разі визнання його фальшивим, повернути повну вартість. Якщо керівництво відмовляється прийняти прикраса, попросіть розписку у відмові, яка стане в нагоді вам при зверненні зі скаргою в наглядові органи.
4
Зверніться до державної пробірної палати або в Геммологічний Центр МГУ, де проведуть професійну експертизу прикраси. Якщо результат перевірки покаже, що вам продали підробку, зверніться з укладенням геммологов (фахівців по камінню) і заявою до територіального управління Федеральної антимонопольної служби РФ. У заяві вкажіть координати магазину, який продав вам підробку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8pbRTSE_k5A