Як встановити газовий котел. установці газового котла.

Опалювальні котли, які представлені на сучасному ринку, працюють на рідкому і твердому паливі, газі, а також за допомогою електрики. Але найбільшим попитом користуються газові котли, які дозволяють істотно заощадити на опаленні. Вам залишається тільки вирішити: буде в вашому будинку встановлений настінний котел (з одно або двоконтурним наповненням) або на підлогу (з атмосферними або пальниками вентиляторів). Часто використовуваний вид котла - це навісний двоконтурного типу, який не тільки обігріває приміщення, але і забезпечує гаряче водопостачання. Розглянемо етапи і тонкощі його установки.
Інструкція
1
Особености установки потрібно врахувати ще при виборі газового котла. Тому вибирайте котел згідно вимогам вимоги СниП II-35-76 і зводу правил СП-41-104-2000, щоб його можна було легко і просто встановити у вашому приміщенні.
2
Газові котли зазвичай розміщують на кухні або в невеликий котельні (підсобному приміщенні). При установці котла дотримуйте кілька етапів: 1) складіть проект системи; 2) підберіть необхідне обладнання; 3) обладнайте місце для установки котла і зробіть його монтаж; 4) зберіть трубопровід і встановіть радіатори системи опалення;
3
Краще всього, якщо ви передбачте монтаж опалення ще при будівництві будинку, верхній кінець димоходу виведіть вище рівня гребеня даху, тоді згодом зможете застосувати котел з природною тягою. Якщо ви встановлюєте газовий котел в квартирі, то тут застосовують котли з закритою камерою згоряння і примусовою тягою.
4
В обратку, де вода потрапляє в котел, обов'язково встановіть фільтр, щоб не засмічувати теплообмінник. На патрубки котла, а також з двох сторін фільтра не забудьте встановити кульові крани. Знайте, що котел може швидко вийти з ладу, якщо у воді занадто велика концентрація солей. За допомогою спеціального обладнання жорстка вода швидко приведе до відповідних норм.
5
Підключайте котел до газопровідної мережі тільки за допомогою фахівців, адже тільки вони мають на це дозвіл і зроблять все відповідно до прийнятих норм. Ви повинні знати, що в котлі перед входом розташований газовий кран або сертифікований на газ кульової вентиль, до якого ви без праці можете дістатися. Також, в обов'язковому порядку мається сигналізатор загазованості, термозапорний клапан і газовий счетчік.В ідеальному варіанті установку газового котла повинна виробляти спеціальна організація, яка має сертифікат на такі види робіт. Вони виконають запуск котла, познайомлять замовника з усією інформацією, дадуть необхідну гарантію по роботі котла, а також видадуть інструкції з експлуатації та заповнений гарантійний паспорт.Газовий котел встановлений - кличте в гості друзів і близьких і насолоджуйтеся теплом і затишком вашого будинку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QQkkUWbu-Yg