Як вивчити фінську мову.

Фінський мову ставиться до прибалтійсько-фінської мову овой гілки. Кажуть на ньому в Фінляндії, де він визнаний державним мову ом, і трохи в Швеції і Норвегії. Вивчення фінського мову а, так само як і будь-якого іншого, вимагає завзятості і практики.
Вам знадобиться
  • - самовчитель по фінській мові;
  • - словник;
  • - фільми і книги фінською мовою.
Інструкція
1
Самий хороший і швидкий спосіб оволодіти фінським мову ом - пожити якийсь час у Фінляндії. Життєва необхідність розуміти і пояснюватися з носіями іноземної мову а здатна принести свої плоди вже в перший місяць. А через півроку інтенсивного спілкування ви зможете досягти приголомшливих результатів.
2
Якщо такої можливості немає, залишаються заняття з репетитором, мову ові курси і самостійне вивчення. Найдієвіший варіант - поєднання курсів фінського мову а і щоденної самостійної тренування. На заняттях ви отримаєте необхідний напрям і спілкування з іншими людьми на фінському мову е, а будинки - вивчіть і закріпіть нові знання.
3
Використовуйте самовчитель. Пошукайте його в інтернеті або купіть в книжковому магазині. Зазвичай він розбитий на уроки, доповнені практичними завданнями. Виконуючи хоча б по одному уроку щодня, ви зможете багато дізнатися і запам'ятати. Головне - не кидати почате і приділяти вивченню мову а кілька годин кожен день.
4
Вчіть якомога більше фінських слів. Складайте для себе списки нових, вивчаються їх, а потім не забувайте повторювати і застосовувати в розмовній і письмовій мові.
5
Коли ви освоїте алфавіт і правила читання, починайте якомога більше читати літератури на фінському мову е. Спочатку - адаптовані тексти, потім - художні. Щоб краще поставити мова, читайте іноді вголос самі собі.
6
У міру вивчення фінського дивіться фільми і серіали на цьому мову е. Не турбуйтеся, якщо відразу нічого не зрозумієте. Просто намагайтеся якомога уважніше вслухатися мова. Великою підмогою в цій справі стануть фільми з російськими субтитрами.
7
Говоріть на фінському мову е. Відвідуючи курси, намагайтеся там якомога більше спілкуватися з іншими учнями. Можна також подружитися в інтернеті з іншими носіями фінського мову а, листуватися з ними або розмовляти по Skype.