Як увійти від імені адміністратора. Як увійти від імені адміністратора windows 7.

Робота на комп'ютері під обліковим записом адміністратора дає користувачеві максимальні можливості по налаштуванню системи. У той же час, така робота найбільш небезпечна, тому нерідко використовується обмежена обліковий запис. Для того щоб зробити установку програм або змінити налаштування системи, слід увійти до системи як адміністратор.
Інструкція
1
При установці Windows користувачеві пропонується ввести ім'я, під яким він і буде працювати в системі. Обліковий запис адміністратора при цьому залишається невидимою, в неї можна увійти в безпечному режимі. Але є можливість увійти від імені адміністратора і в звичайному режимі, викликавши вікно входу в Windows в процесі завантаження.
2
Відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Облікові записи користувачів» - «Зміна входу користувачів в систему». Зніміть галочки з пунктів «Використовувати сторінку вітання» і «Використовувати швидке перемикання користувачів». Підтвердіть зміни, натиснувши кнопку «Застосування параметрів». Тепер при старті системи буде з'являтися вікно Windows NT.
3
При появі вікна введіть ім'я Administrator і натисніть ОК. Якщо для даного облікового запису ні встановлено пароль, ви увійдете до системи як адміністратор, тобто з максимальними повноваженнями.
4
Облікові записи з обмеженими повноваженнями часто використовуються в організаціях. При необхідності щось змінити працівник змушений звертатися до системного адміністратора, що не завжди зручно. Щоб нічого в системі не міняти, можна спробувати увійти в систему в якості адміністратора через безпечний режим.
5
Перезавантажте комп'ютер. У момент старту системи періодично, приблизно раз на секунду, натискайте клавішу F8. У вікні виберіть рядок «Безпечний режим». Якщо на облікового запису адміністратора не варто пароль, ви увійдете в систему як адмін. Робочий стіл в безпечному режимі сильно спрощений, але всі основні функції операційної системи зберігаються. Подібний вхід корисний у тому випадку, якщо ви забули пароль від свого облікового запису: увійшовши як адміністратор, ви легко зможете його змінити.
6
Якщо на обліковий запис адміністратора встановлений пароль і ви його не знаєте, увійти під цим обліковим записом просто так вже не вдасться, вам будуть потрібні спеціальні утиліти. Наприклад, ERD Commander. Запишіть її на диск або на флешку і запустіть при завантаженні системи. Докладні інструкції про користування утилітою є в інтернеті.
7
Деякі збірки Windows - наприклад, XP Zver, при встановленні автоматично роблять вас адміністратором. Для безпеки роботи ви можете створити звичайну обліковий запис, перемикання між ними буде здійснюватися через меню: «Пуск» - «Вийти з системи». При створенні звичайної облікового запису система може запропонувати вам спочатку створити обліковий запис адміністратора . Створіть її, потім створіть звичайну запис, а зайву запис адміністратора видаліть.