Як малюють фарбами коня. Як намалювати картину фарбами.

Навчитися малювати коней - досить складно. Важко передати всю витонченість і граціозність їх у русі. Тільки маючи великий досвід малювання, можна створити цей привабливий образ. Враховуючи особливості будови коні, спробуйте і ви зобразити цю тварину.
Вам знадобиться
  • - папір білий;
  • - воскові крейди або масляні олівці.
Інструкція
1
Візьміть аркуш паперу і восковий крейда. Тонкими лініями накидайте основні форми коні. Спочатку намалюйте трохи витягнутий по-вертикалі коло. Злегка натискаючи на олівець легкими рухами, нанесіть штрихування по колу, повинен вийти розпливчастий коло. По краю кола дрібними штрихами додайте тон.
2
Зобразіть друге коло трохи нижче першої окружності. Малюйте його поруч з попереднім так, щоб нижні краї були на одному рівні. Він повинен бути трохи менше і кругліше, ніж перший. Потім знизу від найбільш великому колу намалюйте дві прямі лінії - це будуть передні ноги конячки. Задні ноги у тварини не прямі. Якщо намалювати їх як і передні, тоді кінь вийде не схожою на справжню. Прорисуйте задні кінцівки від малого кола під тупим кутом вершиною вправо. На передніх і задніх ногах посередині і врешті перед копитом намалюйте невеликі кружечки. На цьому місці у конячки будуть перебувати суглоби.
3
Далі від тієї кола, де знаходяться передні ноги, намалюйте шию коня. Проведіть тонку лінію, спрямовану під невеликим кутом вгору. Потім у її закінчення зобразите ще одне коло - це буде голова тварини. До цієї окружності зліва підмалюйте друге, трохи поменше і витягнуту. З'єднайте ці два кола, що утворюють мордочку, плавними штрихами. На голові намітьте невеликі трикутнички. Це будуть вуха тварини. Намалюйте очей конячці, намітьте ніздрі і рот.
4
З'єднайте великі кола плавними лініями. Це буде спина і живіт коня. Спину зобразите злегка увігнутої, а живіт трохи вигнутим. Плавно прорисуйте ноги. Потім з боку спини проведіть увігнуту смугу до голови коня, а з іншого боку шиї намалюйте вигнуту лінію.
5
Вниз від голови до спини дрібними штрихами намалюйте гриву, на лобі покажіть чубок. Далі підмалюйте конячці хвіст. На кінцях усіх ніг намітьте копита у формі прямокутника. Прорисуйте всі контури тваринного більш чітко і нанесіть на малюнок легку штрихування коричневого кольору. По краях всіх попередньо намальованих окружностей накладіть дрібні штрихи.